خط تولید شاهین سایپا را ببینید +‌ فیلم و عکس

سایپا شاهین جدیدترین محصول خودروسازی سایپا است که بزودی نسخه‌های تولیدی آن تحویل خریداران خواهند شد. عرضه این خودرو در شرایطی که صنعت خودرو کشور شرایط مطلوبی را سپری نمی‌کند، عملی مثبت از سوی خودروسازی سایپا است که با واکنش مستقیم مشتریان و خریداران خودرو مواجه شده است.

سایپا شاهین که در ابتدا با نام رهام شناخته می‌شد، پروسه تکمیل طولانی را پشت سر گذاشته است. این خودرو براساس همکاری مشترک سایپا و برلیانس شکل گرفت اما تحریم‌های خودروسازی موجب شد تا فرآیند تولید شاهین به مشکل برخورد کند. بنابراین سایپا این خودرو را با نسخه توربوشارژر موتور M15 به بازار فرستاد که جایگزین موتور 1.65 لیتری برلیانس شد.

سایپا شاهین اکنون بالارده‌ترین محصول در سبد تولیدات سایپا است که بالاتر از دیگر خودروهای این شرکت نظیر ساینا اس و کوییک قرار گرفته است، هرچند به زودی نسخه کراس اوور این خودرو با نام آریا نیز به بازار عرضه خواهد شد. نکته منفی در خصوص تولید شاهین، عدم تنوع رنگ خودرو است. تمامی نسخه‌های تولیدی از شاهین که در خط تولید سایپا یا در تریلرهای حمل خودرو مشاهده شده‌اند، سفید رنگ هستند و خبری از دیگر رنگ‌های مرسوم و ساده همچون مشکی، نقره‌ای و خاکستری در گزینه‌های قابل انتخاب مشتریان سایپا دیده نمی‌شود. امید است سایپا در بخشنامه‌های فروش آتی، تنوع رنگ را در محصولات خود اعمال کند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
محمد 1399/12/17
معلومه اطلاعاتتون کامل نیست. خیلی از کسانی ک دعوتنامه واسشون اومده از نبودن رنگ سفید در رنگهای قابل انتخاب شاکی هستن . انگار سبد رنگ اجباری متنوعی برای تحویل هست و سفید ب همه نمیرسه
شاهین 1399/12/18
حیف که کروز نداره، خدایی این همه آپشن چرا این ماشین کروز روش نیست؟!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران