وقتی خلاقیت معنا می شود، طرح لگو برای کاور موتور و قطعات داخلی

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

بسیاری از ماشین‌بازها از ایجاد تغییرات در خودروهای خود لذت می‌برند، که اغلب باعث می‌شود ظاهر قطعات خودرو با حالت عادی تفاوت پیدا کند. اما تاکنون چیزی شبیه به این یکی ندیده بودیم.

جزئیات بسیار کمی درباره این خودرو می‌دانیم، مثلا نمی‌دانیم مدلش چیست و مالکش در کجا زندگی می‌کند. با این وجود، این عکس از زیر کاپوت تغییرات منحصر به فرد این خودرو را نشان می‌دهد.

در زیر کاپوت یک پوشش پلاستیکی زرد روشن روی موتور دیده می‌شود که شبیه آجرهای لگویی است، در حالی که باتری دارای پوشش پلاستیکی قرمزی است که همچنین شبیه یک قطعه لگویی به نظر می‌رسد. شیلنگ ورودی هوای به رنگ آبی روشن و محفظه هواکش به شکل سر یک آدمک لگویی درآمده است.

دقیقا مشخص نیست که صاحب خودرو چگونه توانسته دو قطعه بزرگ لگویی را بسازد اما نتیجه خیلی جالب است، صرف‌نظر از اینکه در کودکی با آجرهای لگویی بازی کرده باشید یا خیر.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران