فورد موستانگ مک ای برای سفت کردن پیچ ساب‌فریم فراخوانی شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

فورد در حال صدور یک فراخوانی برای یکی از جدیدترین و جالب‌ترین محصولات خود یعنی موستانگ Mach-E است. حین بررسی‌های کیفی معمول، مهندسان متوجه شدند که ممکن است یک پیچ ساب‌فریم کاملا سفت نشده باشد، پس این شرکت یک فراخوانی صادر خواهد کرد که کمتر از ۷۵ مشتری که این شاسی بلند برقی را تحویل گرفته‌اند را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

فورد همچنین ۱۲۵۸ دستگاه Mach-E فروخته نشده در ایالات متحده و ۹۰ دستگاه در کانادا را پیش از تحویل برای نقص فنی و سفت کردن پیچ‌های ساب‌فریم بررسی خواهد کرد. فورد از هیچ‌گونه تصادف یا آسیب مربوط به این فراخوانی آگاه نشده است، احتمالاً به دلیل اینکه خیلی زود متوجه این مشکل شده‌ است. این فراخوانی در ۲۲ مارس به مشتریان تحت تأثیر اطلاع‌رسانی خواهد شد.

مشکلاتی که در ابتدای تولید محصولات جدید به وجود می‌آیند غیرمعمول نیستند و شرکت‌هایی مانند فورد تیم‌هایی دارند که حتی پس از تحویل خودروها، هرگونه مشکل را قبل از اینکه مشتریان آن‌ها را تجربه کنند شناسایی می‌کنند. این اولین بار نیست که فورد مجبور شده یک خودرو را در اوایل تولیدش فراخوانی کند؛ شاسی بلندهای اکسپلورر و لینکلن اوییتور در اولین سال تولیدشان دچار مشکلات کیفی بودند، اما بسیاری از این مشکلات در مدل ۲۰۲۱ حل شدند.

فورد موستانگ مک ای

فورد موستانگ مک ای مدل ۲۰۲۱ متفاوت‌ترین خودرو در تاریخ این شرکت است. این خودرو که انتقادات زیادی به آن صورت گرفته، باید خیلی عالی باشد تا راه را برای خودروهای بدون آلودگی فورد در آینده هموار کند. خوشبختانه به نظر می‌رسد این شرکت متعهد است تا مشکلات این مدل را در ابتدای روند تولیدش حل کند تا مشتریان را دچار دردسر نکنند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران