تخفیف ویژه کیا برای خرید مدل استینگر ۲۰۲۲، فشار کرونا بر روی خودروسازان

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

کیا استینگر ۲۰۲۲ هنوز وارد سواحل آمریکا نشده است، اما به نظر می‌رسد با تخفیف‌های خوبی در این کشور به فروش خواهد رسید.

استینگر جدید با تخفیف عالی ۳۸۰۰ دلاری به فروش خواهد رسید، اما این فقط منحصر به لیزینگ نسخه بالارده GT2 به مدت دو سال است. این اقدام ممکن است افزایش قیمت ۳۰۰۰ دلاری که انتظار می‌رود در مدل ۲۰۲۲ اعمال شود را جبران کند، اما باید نکات دیگری را هم مدنظر قرار داد.

همان طور که گفته شد تخفیف ۳۸۰۰ دلاری فقط برای لیزینگ نسخه GT2 به مدت ۲۴ ماه در دسترس است. با این حال، لیزینگ ۳۶ ماهه که طرفداران بیشتری دارد برای نسخه GT1 با تخفیف ۶۰۰ دلاری و برای نسخه GT2 با تخفیف ۱۸۰۰ در دسترس قرار دارد.

خرید اقساطی استینگر ۲۰۲۲ هم گزینه خوبی است - با سود ۰.۹ درصد به مدت ۶۰ ماه، سود ۱.۹ درصد برای ۶۶ ماه و سود ۲.۹ درصد به مدت ۷۲ ماه. همچنین می‌توانید این مدل را با اقساط ۸۴ ماهه اما با سود ۳.۹ درصد سفارش دهید.

اگر صاحب یک خودرو از برندهای رقیب باشید و بخواهید استینگر را بخرید، تخفیف ۱۰۰۰ دلاری هم شامل شما می‌شود.

البته اطلاعاتی در مورد تخفیف‌های مدل پایه با موتور چهار-سیلندر منتشر نشده است. شایعاتی مبنی بر این شنیده می‌شود که نسخه پایه GT-Line با موتور بزرگتر ۲.۵ لیتری عرضه خواهد شد که توان ۳۰۰ اسب‌بخار تولید می‌کند، اما این موضوع هنوز توسط کیا تأیید شده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران