سایک مکسوس RV، ویلایی دوطبقه لوکس بر روی چهارچرخ

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

اگر شما از آن دسته اشخاصی هستید که تمایل دارید در هنگام سفر به راحتی و با تجملات در جاده زندگی کنید، نسخه جدید Life Home V90 Villa Edition از شرکت سایک ماکسوس چین، می‌تواند انتخابی مناسب برای شما باشد.

در میان یک سری اتومبیل های ارائه شده از این شرکت خودروسازی، RV یک خودرو بی نظیر است زیرا در واقع دارای دو طبقه است. بله، درست است. وقتی شما با هدف مسافرت از این خودرو استفاده می‌کنید نه تنها فضای داخلی به میزان 215 فوت مربع به سمت بیرون امتداد می‌یابد، بلکه با باز شدن سقف و ایجاد طبقه دوم، 133 فوت مربع دیگر به این فضا اضافه می‌شود.

طبقه دوم از جنس شیشه است و طبق بیان سایک ماکسوس، می‌تواند به عنوان اتاقی برای صرف چای یا استودیوی یوگا مورد استفاده قرار گیرد. همچنین یک بالکن کوچک در این طبقه وجود دارد و شیشه ها قابلیت مات یا شفاف شدن را دارند. علاوه بر این، به منظور راحتی بیشتر برای رفتن به طبقه دوم یک آسانسور انفرادی کوچک در دسترس است.

همچنین، این خودرو می‌تواند مجهز به یک سیستم صوتی پرمیوم JBL، ماشین لباسشویی، سیستم تهویه هوا و یک آشپزخانه باشد. وسیله نقلیه مذکور شامل کف چوبی و دکوراسیون لوکس از جمله مبل ال شکل در گوشه خودرو است. یک تلویزیون شفاف و با کیفیت نیز ارائه خواهد شد.

نمای بیرونی RV نیز با تزئینات طلایی رنگ جلوه ای ویژه به این خودرو بخشیده و تضاد رنگ سفید و آبی را نمایان تر کرده است. همچنین دارای چراغ های LED عقبی پیچیده و خاص است.

سایک ماکسوس، اواخر سال گذشته برای اولین بار از Life Home V90 Villa Edition رونمایی کرد. توجه داشته باشید که این خودرو خیلی ارزان نیست و حدود 2.68 میلیون یوان چین معادل 414،000 دلار قیمت گذاری می‌شود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران