روایت جالب امام جمعه اردبیل از امنیت خودروی پراید!

این روزها روایت امام جمعه اردبیل در خصوص امنیت پراید بسیار حاشیه ساز شده و مورد توجه رسانه های مختلف قرار گرفته است که در ادامه نگاهی نگاهی کوتاه به آن خواهیم داشت. روایتی از امنیت یک وسیله نقلیه شخصی در دنیای مدرن و پیشرفته امروزی که نشان از عقب ماندگی متعصبانه صنعت خودروسازی کشور، در نبود رقیبی جدی برای پیشرفت و کمال گرایی دارد.

به گزارش خودروبانک و به نقل از صدا و سیما، امام جمعه اردبیل چندی پیش در دیدار با وزیر صنعت، معدن و تجارت، روایتی جالب از امنیت خودروی پراید بیان کرد که در نوع خود جالب توجه است.

در این خصوص امام جمعه اردبیل بیان کرد:

مدت مدیدی است که از پراید به عنوان خودروی شخصی استفاده می کنم. اخیرا در بازدید منزل یکی از اقوام، هنگام برگشت سوار پرایدم شدم.

می خواستم شروع به حرکت کنم که ناگهان متوجه شدم که اشتباهی سوار پراید شخص دیگری شده ام و جالب این که کلید پراید من به راحتی خودروی آن شخص را باز کرده و سوار آن شده بودم و البته به خاطر اتحاد رنگ متوجه تغایر خودروها نشده بودم.

عنایت خداوندی با من همراه بود که سریعا متوجه تغییر شده و پیاده شدم، و الا افتضاح بزرگی برای خودم و مخصوصا برای عنوان امامت جمعه و نمایندگی مقام معظم رهبری درست می شد و شایعه و تهمت همه جا را فرا می گرفت که امام جمعه اردبیل در هنگام سرقت خودرو دستگیر شد.

نظرات
 
 
 
رهگذر 1399/12/21
خیلی جالب بود . کلی خندیدم . فکر کنم تو خاطره ها بمونه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران