برخورد تند خانم ایرانی با راننده اوبر در آمریکا جهانی شد! + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

پليس اعلام کرد در روز پنجشنبه زنی مظنون به استفاده از اسپری فلفل به سمت يک راننده اوبر که وقتی خواستار ماسک زدن او شده بود، توسط او مورد حمله و توهین قرار گرفته بود، در سان فرانسيسکو دستگير شد.

مالیژا کینگ ۲۴ ساله مظنون به حمله با اسپری فلفل و ضرب و جرح و اتهامات دیگر در لاس وگاس دستگیر شد و بدون وثيقه بازداشت شده است.

در بیانیه اداره پلیس سان فرانسیسکو آمده است که آرنا کیمیایی ۲۴ ساله که به دلیل حمله روز شنبه مورد پیگرد قانونی قرار گرفته بود، اعلام کرده است که قصد داشته به زودی خودش را به پلیس تحویل دهد.

ستوان تریسی مک‌کری رئیس بخش سرقت اداره پلیس در این بیانیه گفت: «رفتار ضبط شده در ویدیو نشانگر بی‌توجهی به سلامت و تندرستی یک راننده خدمت‌رسان در حین بیماری همه‌گیر است.»

به گفته پلیس، سوبهاکار خادکا راننده اوبر پس از سوار کردن سه زن در منطقه بی‌ویو مورد حمله قرار گرفته است. وقتی او متوجه شد یکی از زنان ماسک نزده است، خودرو را متوقف کرد و به مسافران گفت که نمی‌تواند آن‌ها را به مقصد برساند.

سپس ویدیو نشان می‌دهد در همین حین که خودرو در حاشیه بزرگراه متوقف شده است، زنانی که در صندلی عقب نشسته‌اند راننده را آزار می‌دهند و به او فحاشی می کنند. زن بدون ماسک به سمت راننده سرفه می‌کند، گوشی او را از روی داشبورد برمی‌دارد و ماسک او را پاره می‌کند.

راننده گفته پس از خروج زنان از خودرو، يکی از آن‌ها به سمت او اسپری فلفل پاشیده است، تا حدی که نفس کشیدن برایش سخت شده و مجبور شده است از خودرو پیاده شود.

او گفته: «من هرگز چیز بدی به آن‌ها نگفتم، هرگز به آن‌ها فحش ندادم، من این‌طور تربیت نشده‌ام.»

خادکا معتقد است به دلیل اینکه یک مهاجر اهل آسیای جنوبی است مورد حمله قرار گرفته است. او هشت سال پیش به آمریکا آمده و برای حمایت از خانواده‌اش در نپال تلاش می‌کند.

اوبر روز پنجشنبه در بيانيه‌ای اعلام کرد از این پس هرگز به این سه زن خدمات ارائه نخواهد داد. در این بیانیه آمده است: «اوبر نژادپرستی یا نفرت را به هر شکلی علیه هر جامعه‌ای تحمل نمی‌کند.»

نظرات
 
 
 
مصطفی 1399/12/26
حالا اگه اسنپ بود از این خانوم ها دلجویی می کرد
حمید 1399/12/26
لامصب اونجا شوهر ایرانی نیست که اذیتش کنن میرن سر یه بنده خدای دیگه درش می ارن
امیر 1399/12/28
پس فیلمش کو😠😠😠؟؟؟
خیلی خودم را کنترل کردم فحش ندم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران