موضوعات داغ

راه اندازی برنامه فروش موتورسیکلت دست دوم در ایالات متحده توسط هارلی دیویدسون

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
عکس مطلب اول

هارلی دیویدسون دنباله راه بسیاری از خودروسازان را ادامه داده و به راه اندازی یک برنامه برای موتورسیکلت های دست دوم می‌پردازد.

تولید کننده مشهور موتورسیکلت به دلیل کاهش میزان خرده فروشی، سهام بازار ایالات متحده را از دست داده است اما تقاضا برای هارلی های دست دوم همچنان بالا است. طبق گزارش رویترز، مدیر اجرایی پروژه، جوچن زیتز با در نظر گرفتن استراتژی چرخشی پنج ساله، تلاش می‌کند جذابیت و درخواست این برند را از سطح میانسال و مرفه فراتر برده و آن را گسترش دهد.

جی.دی.پاور خاطرنشان کرده است که هارلی دیویدسون پرطرفدارترین مارک در بازار موتورسیکلت های بزرگ دست دوم در سال 2020 بوده است. در واقع، برخی از فروشندگان هارلی دیویدسون می‌گویند که در سال گذشته موتورسیکلت های دست دوم نسبت به موتورسیکلت های جدید فروش بالاتری داشته اند و با توجه به همه گیری ویروس کرونا که منجر به افزایش تقاضا برای فعالیت های تفریحی در فضای باز شده است، ممکن است همچنان با افزایش تقاضا رو به رو باشیم.

هارلی دیویدسون

زیتز در بیانیه ای در مورد برنامه موتورسیکلت های دست دوم گفته است که ما معتقدیم که این برنامه موجب محبوبیت هارلی دیویدسون، افزایش فروش و سود و تجربه کلی مشتری ضمن حمایت از رشد می‌شود.

این پروژه فروش موتورسیکلت های با کارکرد پنج سال و پیمودن حداکثر 25000 مایل (40000 کیومتر) در ساعت را مجاز می‌داند. این موتورسیکلت ها با ضمانت محدود 12 ماهه مورد بازرسی و پشتیبانی قرار می‌گیرند و همچنین می‌توانند از طریق هارلی دیویدسون به طور مستقیم به فروش برسند.

این شرکت این برنامه را در اواخر آوریل آغاز خواهد کرد و در حال حاضر بیش از 300 فروشنده ابراز تمایل به شرکت در این برنامه کرده اند.

جیمز هاردیمان، تحلیلگر سازمان Wedbush گفته است که بزرگترین رقیب موتورسیکلت های جدید هارلی دیویدسون، یک برند هندی، هوندا و یا موتورسیکلت سوزوکی نیست، بلکه موتورسیکلت های دست دوم هارلی دیویدسون، رقیبی برای آن به شمار می‌روند.

سال هاست که تولیدکنندگان اتومبیل از برنامه های فروش خودروهای دست دوم استفاده می‌کنند. این برنامه نه تنها باعث بالا رفتن میزان تجارت می‌شود، بلکه به پرورش و پایداری برند نیز کمک خواهد کرد.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد