جزییات ممنوعیت تردد شبانه در نوروز 1400 اعلام شد

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در راستای جلوگیری از شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور و رعایت پروتکل های بهداشتی در ایام نوروز، با اشاره به جزییات ممنوعیت های نوروزی اعلام کرد که محدودیت های تردد از ساعت 21 تا ساعت 3 صبج در تمامی شهرهای کشور، فارغ از هرگونه رنگ بندی در ایام نوروز برقرار خواهد بود.

به گزارش خودروبانک و به نقل از صداوسیما، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد که محدودیت های جدید نوروزی تا 15 فروردین ماه 1400 ادامه خواهد داشت و جلسات ستاد ملی مقابله با کرونا هم به طور منظم برگزار شده و تذکرات لازم داده می شود. اگر وضعیت شهری تغییر پیدا کرده و بدتر شود، احتمال تغییر محدودیت ها وجود خواهد داشت.

اگر شهری در ایام نوروز قرمز شود، مطابق با آن محدودیت سفر اعمال می ‌شود و برای اعمال محدودیت ‌های جدید، بین ۲ تا ۳ روز مهلت داده خواهد شد تا آمادگی های لازم صورت گیرد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران