بازدید و خرید بی ام و های كلاسیک در نمایندگی پرشیا خودرو نیاوران + عکس

پرشیا خودرو مدتی است که با راه اندازی زیرمجموعه پرشیا خودرو کلاسیک، اقدام به بازسازی و عرضه مدل‌های کلاسیک بی ام و کرده است. انواع مختلفی از مدل‌های کلاسیک بی ام و شامل سری 3 کلاسیک، سری 5 کلاسیک و سری 7 کلاسیک به همراه بی ام و 2002 توسط پرشیا خودرو کلاسیک بازسازی شده و به معرض نمایش عموم درآمده‌اند.

اکنون علاقمندان به خودروهای کلاسیک بی ام و می‌توانند با مراجعه به نمایندگی پرشیاخودرو کد 109 که در نیاوران واقع است، نسبت به بازدید و خرید خودروهای کلاسیک بی ام و اقدام کنند. خودروهای کلاسیک بی ام و به صورت اقساطی با پیش پرداخت پنجاه درصدی و اقساط 12 ماهه عرضه می‌شوند و یکسال گارانتی به همراه BSI نیز همراه خودروها ارایه می‌شود. متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس نياوران بين ميدان نياوران و كامرانيه شماره ٥٩ مراجعه کرده یا با شماره تلفن 02126453876 تماس حاصل کنند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران