شلبی سوپر اسنیک اسپیدستر به عنوان موستانگ بدون سقف عرضه شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

آیا از اینکه سقف موستانگ شما اجازه نمی‌دهد صدای موتور قدرتمند V8 آن را بشنوید خسته‌ شده‌اید؟ شلبی آمريکا مشکل شما را حل کرده است. شلبی آمریکا در جدیدترین سری از موستانگ‌های نسخه محدود خودش، شلبی سوپر اسنیک اسپیدستر بدون سقف را عرضه کرده است.

شلبی آمریکا برای جشن تولد ۹۸ سالگی کارول شلبی فقید در حال ساخت ۹۸ نسخه ویژه از شلبی سوپر اسنیک اسپیدستر است. قدرت این مدل از طریق یک موتور ۵ لیتری کایوتی V8 سوپرشارژشده تأمین می‌شود که توان ۸۲۵ اسب بخار تولید می‌کند.

مشتریان می‌توانند بین جعبه دنده دستی یا خودکار یکی را انتخاب کنند. هر جعبه دنده توسط این شرکت آپدیت می‌شود تا بتواند قدرت اضافی را مدیریت کند، که دو برابر خروجی نسخه اصلی موستانگ GT است.

شلبی سوپر اسنیک

شلبی آمریکا ترمزهای جلوی ۶ پیستون و ترمزهای عقب ۴ پیستون روی این مدل قرار داده تا بتوانند قدرت زیاد موتور V8 سوپر اسنیک اسپیدستر را کنترل کنند. یک تایر خاص وجود دارد که به شلبی سوپر اسنیک اسپیدستر کمک می‌کند تا قدرتش را به زمین منتقل کند، اما صرف‌نظر از میزان چسبندگی تایرها، انتقال ۸۲۵ اسب بخار به زمین کار دشواری است.

قیمت شلبی سوپر اسنیک اسپیدستر با گارانتی ۳۶۰۰۰ مایلی چقدر است؟ اگر موستانگ خودتان را در اختیار این شرکت قرار ندهید، حداقل باید ۱۳۴ هزار دلار برای این خودرو بپردازید. کسانی که موستانگ GT خود را برای ارتقاء دادن به شلبی آمریکا تحویل دهند، باید ۸۰ هزار دلار برای تبدیل خودروی خود به شلبی سوپر اسنیک بپردازند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران