با ماشین های خاص آرنولد و سیلوستر استالونه آشنا شوید + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

چهره های مشهور، بازیکنان و یا حتی بازیگران مطرح زیادی در جهان هستند که عاشق دنیای ماشین بوده و در کلکسیون های بزرگ خود ماشین های منحصربه فردی پارک کرده اند که هرکدام سرگذشت خاص خود را دارند.

حال امروز می خواهیم نگاهی به دنیای سینما و دو بازیگر مطرح آن داشته باشیم که بدون شک همگی با آنان آشنا هستیم و با فیلم های آنان خاطره های زیادی داریم. سیلوستر استالونه و آرنولد شوارتزنگر، دو بازیگر محبوبی هستند که امروز سعی داریم در حوزه تخصصی خودمان، یعنی دنیای خودرو نگاهی به زندگیشان داشته باشیم و ماشین های منحصربه فردی که دارند و یا داشته اند را مورد بررسی قرار دهیم.

در ویدیو زیر به ماشین های فعلی و همچنین ماشین های منحصربه فردی که هردوی آنان در اختیار داشته اند و یا همین حالا در گاراژ خانه شان پارک شده است، نگاهی خواهیم انداخت و پیشنهاد می کنیم که به هیچ وجه این ویدیو همراه با محتوای جذاب و غافلگیر کننده آن را از دست ندهید

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران