هیوندای استاریا، مینی ونی با طراحی فضایی و یازده صندلی!

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

این روزها بازار خرید مینی ون‌ها چندان پررونق نیست، چرا که کراس‌اوورها جای آن‌ها را در بازار گرفته‌اند. با این حاله هیوندای تصمیم دارد تا محصولی جدید به نام هیوندای استاریا را در این سگمنت به بازار عرضه کند. هیوندای اعتقاد دارد استاریا یک مینی ون نیست، بلکه یک وسیله نقلیه چند منظوره یا MPV است و لفظ مینی ون را برای این سگمنت قدیمی می‌داند.

هیوندای استاریا Staria ظاهری آینده‌نگرانه دارد و شبیه به یک سفینه فضایی به نظر می‌رسد. به نظر می‌رسد ظاهر محصولات جدید هیوندای از جمله خانواده آیونیک، بر طراحی هیوندای استاریا تاثیر گذاشته است.

همانند کیا کارنیوال، می‌توان هیوندای استاریا را با 11 صندلی سفارش داد هرچند چیدمان‌های نه صندلی، هفت صندلی و دو صندلی نیز برای آن در دسترس هستند. علاوه برآن یک خوشه ابزار دیجیتالی به همراه صفحه نمایش 10.25 اینچی برای هیوندای استاریا در نظر گرفته شده است. خریداران می‌توانند با انتخاب تیپ پرمیوم این خودرو، مینی ون دارای هفت صندلی داشته‌ باشند که هیوندای آن را صندلی‌های آرامش بخش می‌نامد. همچنین نسخه مجهز به 9 صندلی هیوندای استاریا قابلیت چرخش 180 درجه صندلی‌های ردیف وسط را دارد.

استاریا

نورپردازی محیطی در 64 رنگ، فضاهای مختلف برای قرار دادن ابزارها و وسایل، کنسول مرکزی و زیر نمایشگر و درگاه‌های USB از جمله تجهیزات رفاهی استاریا هستند. این خودرو در نیمه اول سال 2021 میلادی وارد بازار خواهد شد و نسخه 11 نفره تنها برای مشتریان کره‌ای در نظر گرفته شده است.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران