جنسیس GV80 موفق به کسب بالاترین امتیاز ممکن از تست تصادف IIHS شد + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

شاسی بلند برند لوکس هیوندای یعنی جنسیس GV80 در تست تصادف موسسه آمریکایی IIHS، بالاترین نمره ممکن را کسب کرد و موفق به دریافت رتبه Top Safety Pick+ شد. کسب چنین رتبه‌ای از سوی جنسیس GV80، مسیر را برای توسعه فعالیت این برند در بازار ایالات متحده هموار خواهد ساخت.

کسب این رتبه عالی توسط جنسیس GV80، این خودرو را به ایمن‌ترین شاسی بلند لوکس بازار ایالات متحده تبدیل خواهد کرد. فناوری‌های ایمنی مختلف و کسب بالاترین نمره ایمنی در تست تصادف از شش جهت، جنسیس GV80 را به خودرویی عالی برای بازار آمریکا تبدیل خواهد کرد و نمادی از پیشرفت صنعت خودروسازی کره خواهد بود.

بخشی از فناوری‌های ایمنی جنسیس GV80 عبارتند از: چراغ‌های LED‌ با پرتو رسانی مطلوب، پلتفرم کاملا جدید، ده کیسه هوا، سیستم جلوگیری از برخورد و دستیارهای فعال و غیر فعال رانندگی. جنسیس GV80 نخستین شاسی بلند این برند لوکس کره‌ای است و به نظر می‌رسد آغازگر مسیری موفقیت آمیز برای جنسیس و هیوندای خواهد بود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران