کینگزلی کومان، بازیکن بایرمونیخ به دلیل سوار شدن مرسدس بنز 50 هزار دلار جریمه شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

نشریه آلمانی بیلد گزارش می‌دهد که کینگزلی کومان فرانسوی، وینگر تیم بایرن مونیخ که قبلا در تیم‌های پاریس سن ژرمن و یوونتوس حضور داشته است، ممکن است به دلیل حضور در محل تمرین این تیم با یک مرسدس جی واگن جریمه شود.

کومان به جای پارک مرسدس خودش در پارکینگ زیرزمینی باشگاه مجبور شد در خارج از زمین تمرین یک پارکینگ برای آن پیدا کند و سپس با پای پیاده وارد زمین تمرین شود. در این گزارش آمده است که به دلیل استفاده از این خودرو، کومان باید جریمه ۵۰ هزار دلاری را بپردازد.

دلیل جریمه این است که کومان باید با یک آئودی وارد محل تمرین می‌شد. آئودی اسپانسر بایرن مونیخ است و در این تیم فوتبال ۸٫۳۳٪ سهام دارد. ارزش مالی قرارداد با این اسپانسر حدود ۵۰ میلیون یورو در سال است. همچنین یک بند در قرارداد تمام بازیکنان این تیم وجود دارد که طبق آن باید با همان خودروی آئودی که به هر کدام از آن‌ها هدیه داده شده در تمرینات و مراسم‌های رسمی حضور پیدا کنند.

آئودی

در آوریل ۲۰۲۰ هم کومان با یک مک لارن 570S اسپایدر وارد محل تمرین شده بود. او پس از این کار مجبور شد به صورت رسمی از آئودی و باشگاه عذرخواهی کند و قول داد برای جبران اشتباهش در یک جلسه امضای سه ساعته برای آئودی شرکت کند. کومان دفعه قبلی گفته بود شکسته شدن آینه آئودی خودش باعث شده نتواند با آن به محل تمرین برود،‌ اما هنوز دلیل حضورش با یک مرسدس در محل تمرین را اعلام نکرده است.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران