عملکرد هیوندای توسان در تست گوزن را ببینید + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

هیوندای توسان یکی از بازیگران اصلی هیوندای در بخش خودروهای کراس اوور است و تا به امروز هم توانسته آمار فروش بسیار خوبی را به خود اختصاص دهد، به همین دلیل هیوندای تصمیم گرفت تا این برند را یک نسل دیگر هم ادامه دهد و آن را با انرژی و طراوت بیشتری راهی بازار مصرف کند که سال گذشته شاهد رونمایی از نسل جدید آن با ظاهری جذاب و بخش فنی بهتر بودیم، اما آیا نسل جدید هیوندای توسان همچون ظاهر و مشخصات فنی، می تواند در تست گوزن هم سربلند بیرون آید؟

پیرو این موضوع، در ادامه نگاهی به عملکرد نسل جدید هیوندای توسان در تست گوزن خواهیم داشت تا ببینیم پیشرفت های این خودرو در نسل جدید چقدر تاثیرگذار بوده است که می توانید فیلم این بررسی را با زیرنویس فارسی در خودروبانک شاهد باشید.

تست گوزن چیست؟

تاکنون بارها و بارها تست گوزن خودروهای مختلف را در خودروبانک قرار داده ایم و اگر مخاطب همیشگی ما باشید، قطعا با این تست و نحوه انجام آن آشنایی کافی دارید، اما اگر اولین بار است که با چنین تستی مواجه می شوید، اینجا هستیم تا توضیحاتی را در رابطه با آن ارائه دهیم.

تست "موس" یا همان تست "گوزن، درواقع تستی است که در آن ورود ناگهانی گوزن و یا هر حیوان دیگری به داخل جاده شبیه سازی شده و عملکرد اتومبیل در مانوردهی و ثبات خودرو هنگام فرمان دادن ‌های ناگهانی مورد بررسی قرار می ‌گیرد. ماشینی که از پایداری و ثبات بالاتری برخوردار باشد، می تواند با موفقیت و بدون برخورد با مخروطی های مسیر این تست را پشت سر بگذارد.

حال باتوجه به فیلمی که در انتهای مقاله قرار گرفته، می ‌توانید شاهد عملکرد خودروی هیوندای توسان هیبریدی در تست گوزن با زیرنویس فارسی باشید.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران