خودروی جدید کارمانیا در راه است؟ معرفی یک خودروی بنزینی در اردیبهشت

کارمانیا به تازگی طی پیامکی به مشتریان خود اعلام کرده که قصد دارد در اردیبهشت ماه سال 1400 یک خودروی بنزینی را به بازار معرفی کند. این در حالی است که خودروی برقی سودا SD01 معرفی شده توسط این شرکت با حواشی بسیار معرفی شد و هنوز مراحل شماره گذاری آن به پایان نرسیده است.

در این پیامک مشخص نشده که دقیقاً چه خودرویی مدنظر کارمانیا است اما هر آنچه باشد قطعاً با توجه به شرایط بازار و زیرساخت های موجود، عرضه یک خودروی بنزینی به مراتب راحت تر و سریع تر خواهد بود.

بعضی در این بین حدس و گمان هایی برای ورود مجدد BYD به بازار می زنند اما هیچ کدام از این گمانه زنی ها را نمی توان تایید کرد و باید تا اردیبهشت ماه صبر کنیم تا ببینیم که این خودروساز خصوصی چه خودرویی را برای عرضه به بازار در نظر گرفته است.

پیامک خودروسازی کارمانیا

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
امین 1400/1/6
لطفا ساندرو هم پیگیری کنید
کورش 1400/1/6
مارکانیا مزخرف ترین شرکت خودروسازی جهان است . بی شرف هستن کلیه مدیران این شرکت .سه سال است با پول ما خوش گذرانی می کنند هر چند وقت یک بار هم یه دروغی تحویل ملت می دن . انشاالله به زمین گرم بخورند ‌ . نابود شن ‌ .
مشتری بیچاره 1400/1/8
لطفا از این شرکت نا متعهد چیزی نخرید
ما مشتریان سال 96 شاسی بلند این شرکت هستیم
هزاران نفریم
و هنوز به ما خودرو تحویل نداده
و برخلاف دستور وزارت صمت که باید قیمت ها تا بهمن97
براساس قیمت همان زمان باشه
کارمانیا میخاد ب قیمت روز ب ما ماشین برقی
یا همین مزخرفی ک میخاد رونمایی کنه تحویل بده
مالباخته 1400/2/29
اردیبهشت تموم شد بیاید دروغ بعدی رو بگید ۳ ساله ۷۰ میلیون ناقابل رو خوردید هر روز دروغ تحویل میدید
reza 1400/3/5
با سلام -- با اضافه شدن ek1 , keyton بزرگترین توهین به شعور مشتریانی که زمانی به کارمانیا و برند بی وای دی اعتماد و افتخار داشتند وارد شده است.!!!!!!! وجود هر برندی به جز بی وای دی در سبد محصولات کارمانیا حتی پورشه و بنز باعث سلب اعتماد مشتریان از خدمات پس از فروش و آینده فعالیت کارمانیا و سقوط اعتبار گذشته کارمانیا در حوضه خودرو خواهد شد. مگر اینکه کارمانیا قصد پیچوندن حواله های مشتریان قدیمی و تغییر نوع فعالیت صنعتی خود را داشته باشد/ بزرگترین ضربه ای که استعمار نوین توانست بر پیکره ملت ما طی دهه های گذشته بزند از بین بردن نظام آموزش و پرورش و آموزش عالی است. به طوری که اکنون افرادی با کمترین ضریب هوشی در بالاترین رده های تصمیم گیری جا خوش کرده اند. کارمانیا نیز با این سیاست های کوته بینانه روز به روز به افول خود نزدیک می شود. کارمانیا فقط با فعالیت با بی وای دی و ورود و تولید خودروهای برقی و هیبریدی جدید آن می تواند همانند هیوندا و کیا و تویوتا جای پا و اعتبار خود را در کشور حفظ کند و کل صنعت خودرو کشور و آلودگی های شهرها را به اجبار متحول کند وگرنه ek1 و کیتون و حتی بهترین برندهای دنیا نمی توانند به داد کارمانیا برسند. کار با برند های مختلف باعث عدم اعتماد مشتریان به خدمات پس از فروش و از بین رفتن کل اعتبار گذشته کارمانیا و بی وای دی در کشور خواهد شد. اگر مدیران کارمانیا مشکلات تعهدات قبلی خود را با مدیران بی وای دی چین در میان بگذارند حتما آنها پیشنهاد خواهند داد تعهدات قبلی با جدیدترین محصولات هیبریدی و برقی بی وای دی جبران شود و طبق قرارداد ها عمل شود و فقط مابه تفاوت قیمت دلاری با توجه به قیمت دلاری آن تعهدات در 3 سال پیش و قیمت دلاری آنها هم اکنون از مشتری به دلار با قیمت روز گرفته شود. مثلا اگر s6 را به قیمت قطعی پیش فروش کرده و در قرار داد قرار بوده 2 الی3 ماهه تحویل دهند و در 3 سال پیش قیمت دلاری آن 18000 دلار در بازار چین بوده است کارمانیا موظف است اکنون خودرو جایگزین با قیمت 18000 دلاری و یا لااقل همان s6 قبلی بدون گرفتن هزینه اضافه با توجه به قرارداد به مشتری تحویل دهد و اگر خودرو 21000 دلاری به جایش تحویل داد باید 3000 دلار مابه تفاوت آن را مشتری به قیمت دلار آزاد پرداخت کند. و یا اگر s7 را به قیمت غیر قطعی پیش فروش کرده اند لااقل تخفیف و یا تسهیلاتی برای آن نگون بخت هایی که 3 سال پیش 70 میلیون نصف هزینه خودرو آن زمان را پرداخت کرده اند در نظر بگیرند. غیر از این اگر کارمانیا باعث ناراضی نگه داشتن مشتری هایی باشد که 3 سال پیش از میان تمام گزینه ها و انتخابها به کارمانیا اعتماد کردند. در آینده با هیچ سیاستی مردم دیگر به کارمانیا و برندهای رنگارنگ جدید آن اعتماد نخواهند کرد. .

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران