خودروی جدید کارمانیا در راه است؟ معرفی یک خودروی بنزینی در اردیبهشت

کارمانیا به تازگی طی پیامکی به مشتریان خود اعلام کرده که قصد دارد در اردیبهشت ماه سال 1400 یک خودروی بنزینی را به بازار معرفی کند. این در حالی است که خودروی برقی سودا SD01 معرفی شده توسط این شرکت با حواشی بسیار معرفی شد و هنوز مراحل شماره گذاری آن به پایان نرسیده است.

در این پیامک مشخص نشده که دقیقاً چه خودرویی مدنظر کارمانیا است اما هر آنچه باشد قطعاً با توجه به شرایط بازار و زیرساخت های موجود، عرضه یک خودروی بنزینی به مراتب راحت تر و سریع تر خواهد بود.

بعضی در این بین حدس و گمان هایی برای ورود مجدد BYD به بازار می زنند اما هیچ کدام از این گمانه زنی ها را نمی توان تایید کرد و باید تا اردیبهشت ماه صبر کنیم تا ببینیم که این خودروساز خصوصی چه خودرویی را برای عرضه به بازار در نظر گرفته است.

پیامک خودروسازی کارمانیا

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
امین 1400/1/6
لطفا ساندرو هم پیگیری کنید
کورش 1400/1/6
مارکانیا مزخرف ترین شرکت خودروسازی جهان است . بی شرف هستن کلیه مدیران این شرکت .سه سال است با پول ما خوش گذرانی می کنند هر چند وقت یک بار هم یه دروغی تحویل ملت می دن . انشاالله به زمین گرم بخورند ‌ . نابود شن ‌ .
مشتری بیچاره 1400/1/8
لطفا از این شرکت نا متعهد چیزی نخرید
ما مشتریان سال 96 شاسی بلند این شرکت هستیم
هزاران نفریم
و هنوز به ما خودرو تحویل نداده
و برخلاف دستور وزارت صمت که باید قیمت ها تا بهمن97
براساس قیمت همان زمان باشه
کارمانیا میخاد ب قیمت روز ب ما ماشین برقی
یا همین مزخرفی ک میخاد رونمایی کنه تحویل بده

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران