ام جی بزودی یک ابرخودروی برقی را معرفی خواهد کرد؛ سایبرستر الکتریکی

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

سال گذشته شرکت ام جی تصاویر جدیدی از کانسپت سایبرستر را منتشر کرد. اگرچه در این تصاویر چیز زیادی از ظاهر این مدل مشخص نیست، اما این تصاویر نشان می‌دهند که سایبرستر یک کابین آیندهنگرانه با خوشه ابزار دیجیتال مستقل دارد که دارای نمایشگرهایی برای آینه بغل‌های دیجیتالی است.

همچنین فرمان W-شکل با کنترل‌های شبیه بازی‌های ویدئویی در تصاویر دیده می‌شوند. در تصاویر دیگر، یک جداکننده شناور دیده می‌شود که راننده را از مسافر جدا می‌کند و روی آن یک نمایشگر لمسی قرار گرفته است.

سایر تصاویر هم طراحی بدنه را نشان می‌دهند و نگاه بهتری به قسمت پشتی اسپرت خودرو ارائه می‌دهند که دارای چراغ‌های ساده و یک اسپلیتر خاص است. همچنین کاور پشتی با حلقه‌های رول بار و ظاهری شبیه موتور جت هم قابل مشاهده هستند.

ام جی اطلاعات زیادی در مورد سایبرستر منتشر نکرده است، اما گفته که این کانسپت برای جلب رضایت نسل زد طراحی شده است. MG این مدل را یک ابرخودروی تمام برقی با ظاهر خشن توصیف کرده است.

این کانسپت در ۳۱ مارس معرفی خواهد شد و محدوده برقی ۵۰۰ مایل (۸۰۵ کیلومتر) دارد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران