چرا سایپا شاهین آتش گرفت؟ از حواشی تا پاسخ سایپا

اخیراً فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که آتش گرفتن یک سایپا شاهین را نشان می دهد. این خودرو، که قبل از شروع تعطیلات سال نو، به مشتریان تحویل داده شد، پرچمدار خودروسازی سایپا محسوب می شود.

حال سایپا در مورد فیلم آتش گرفتن یک دستگاه شاهین در فضای مجازی اعلام کرده که خودروی مذکور تنها دست نمایندگی بوده و به مشتری تحویل داده نشده بود. همچنین علت آتش گرفتن این خودرو را عوامل بیرونی دانسته و مشکل فنی خودرو نبوده است.

سایپا شاهین به یک موتور 1.5 لیتری توربوشارژ مجهز است که با پیشرانه دستی عرضه شده اما سایپا قصد دارد نسخه اتوماتیک این خودرو را نیز روانه بازار کند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
رامین 1400/1/8
اینم از توربوی ایرانی. بابا یک پیکانتو 200هزار کارکرد بگیری ازین بهتره. حداقل قطعات کیفیت دارند. همین مهمه. اینقدر ملت له اعداد و ارقام فکر نکنند که مثلا قدرت این خودرو 5 اسب بیشتره یا کمتره.
علی اصغر 1400/1/9
خط و نشان ایرانخودرو برابر سایپا... وقتی آبی پوشان کم میارن
mehrad 1400/1/10
توربوشارژ کردن موتور هشت سوپاپ کاریه که فقط از نوابغ سایپا برمیاد...
حسین 1400/1/10
وقتی روی موتور ۸ سوپاپ توربو نصب میکنید معلومه که میترکه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران