جاستین بیبر با Prevost RV خود با هدف انتشار انجیل به بازدید زندانیان رفت

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

جاستین بیبر ستاره پاپ و همسرش هایلی بیبر، مانند بسیاری از افراد با شروع بحران سلامت در اوایل سال 2020 وارد سفرهای جاده ای شدند. برخلاف اکثر افراد، آن ها این کار را با اتومبیل Prevost Marathon Coach RV انجام داده اند.

بیبر در این تور به آماده سازی خانه متحرک برای خود و همراهان پرداخت. در نهایت هنگامی که محدودیت های مربوط به بحران کووید عادی شد، وی از کنسل کردن این سفر دست برداشت و آن را آغاز کرد. در ابتدا، او و هایلی مدتی را در کانادا گذراندند، اما پس از بازگشت به ایالات متحده، RV خود را آماده و از آن برای مسافرت های محلی استفاده کردند.

از آن زمان، آن ها با اتومبیل لوکس RV خود در سراسر کشور حضور داشته اند. به نظر می‌رسد، آن ها از این خودرو برای کارهای تجاری همچون بازدید برنامه ریزی شده از زندان ایالتی کالیفرنیا در منطقه L.A. نیز استفاده کرده اند. TMZ طبق گفته سازمان اصلاح و توانبخشی کالیفرنیا بیان کرده است که این بازدید به عنوان بخشی از یک برنامه حمایتی مذهبی بوده است، به این معنی که بیبر برای انتشار انجیل در آنجا حضور داشته است.

بیبر یک فرد مسیحی و یکی از اعضای برجسته سازمان مسیحیت انجیلی چرچ هوم و همچنین عضو گروه مگاچرچ هیلسونگ است. به نظر می‌رسد که او از پلتفرم خاص خود برای انتقال اطلاعات به افرادی که ممکن است در اوقات دشوار به راهنمایی بالا نیاز داشته باشند، استفاده می‌کند.

هدف او هرچه که باشد، انتخاب او برای حمل و نقل همچنان یک گزینه ثابت باقی مانده است. اتومبیل او یک واحد سفارشی ساخته شده است که احتمالاً با تغییر اتوبوس Prevost تولید شده و برای افراد عادی با قیمت بین 1.5 میلیون تا 2.7 میلیون دلار فروخته می‌شود.

Prevost

Prevost یکی از رهبران تغییر خودروهای لوکس RV به شمار می‌رود که امکانات استاندارد و لوکس مانند کف گرم، سونا، سالن های بزرگ با شومینه و همچنین دیگر مواد لوکس مانند چوب های گران بها و سنگ مرمر را با هدف اتمام و تزئین کار ارائه می‌دهد. علاوه بر این شاهد تلویزیون های صفحه تخت، سیستم فاضلاب و هر چیزی که برای ساختن خانه نیاز است، خواهیم بود.

ویدئوی زیر نشان می‌دهد که بیبر در تابستان گذشته برای گذراندن تعطیلات در یوتا، با RV خود از شهر خارج شده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران