سامسونگ تلفن‌های هوشمند خود را با هواپیمای بدون سرنشین تحویل می‌دهد!

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

مدتی است که استفاده از پهپادهای هوشمند برای تحویل کالا به ایده اصلی استارتاپ‌های مختلفی تبدیل شده و حال بزرگترین تولیدکننده تلفن همراه در جهان یعنی سامسونگ نیز قصد دارد از این ایده برای تحویل تلفن‌های هوشمند خریداری شده به مشتریان استفاده کند.

البته انجام این کار چندان ساده نیست چرا که سامسونگ برای رسیدن به چنین هدفی نیاز دارد تا تمامی خطوط تولید خود را اصلاح کند. البته با استفاده از تحویل توسط پهپاد، سرعت خرید گوشی برای خریدار به حدود سه دقیقه کاهش پیدا خواهد کرد.

هواپیماهای بدون سرنشین سامسونگ با سرعت 60 کیلومتر بر ساعت و در ارتفاع هشتاد متری پرواز می‌کنند. در حال حاضر محدوده فعالیت این هواپیماها در برخی نقاط محدوده است و سامسونگ در تلاش است تا دایره فعالیت آن‌ها را به تمام بازارها گسترش دهد. این سرویس ابداعی توسط همکاری سامسونگ و ماننا راه اندازی شده و به زودی در کشورهای مختلف در دسترس خواهد بود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران