امداد رسانی به مفقودین گروه کوه نوردی در کوههای کامتال در یک عملیات ۱۰ ساعته تجسس +‌ فیلم

تعهد به مسئولیتهای اجتماعی از اهم وظایف گروه صنعتی آمیکو( ارس خودرو دیزل) است بنابر گزارش روابط عمومی این گروه صنعتی به نقل از پایگاه خبری جمعیت هلال احمر جلفا امدادرسانی به کوهنوردان در کوههای کامتال واقع در این منطقه طی یک جستجوی ۱۰ ساعته با حضور تیم تخصصی کوهستان هلال احمر جلفا و با همکاری هنگ مرزی و نیروهای محیط بانی جلفا و همچنین با حضور داوطلبانه پرسنل آمیکو و در اختیارگذاشتن خودروهای آسنا برای تیم جستجو و امدادانجام شد و به این ترتیب موفق شدند یک گروه از کوهنوردان که در این ارتفاعات مفقود شده بودند را نجات دهند.

هم اکنون حال همه ۴ نفر کوهنوردی که مفقود شده بودند خوب است.

ضمنا خلیل فرخنده رئیس هلال احمر جلفا از کمک ها، راهنمائی ها و جانفشانی های کوهنوردان منطقه و همچنین نیروهای داوطلب شهرستان و نیروهای زحمتکش هنگ مرزی و محیط بانی و مساعدت شرکت خودروسازی آمیکو با قراردادن تجهیزات خودروئی در اختبار گروه تجسس تقدیر نمود.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران