آیا خودرو در به ماه نخست سال 1400 گران می شود؟

رضا شیوا، رئیس شورای رقابت با اشاره به اینکه در سه ماه پایانی سال 99 باوجود تورم 14 درصدی مجوز افزایش قیمت برای خودروهای داخلی ندادیم، اعلام کرد که افزایش قیمت در سه ماهه نخست سال 1400 قطعی بوده و منتظر اعلام تورم بخشی از سوی بانک مرکزی هستیم.

رئیس شورای رقابت با اشاره به عدم افزایش قیمت خودرو در ماه های پایانی سال گذشته، اعلام کرد که عدم افزایش قیمت ها به این خاطر نبوده که تورم نداشته ایم، بلکه حدود 14 درصد تورم برای ماه های پایانی سال اعلام شده است، اما به دلیل اینکه سه ماه قبل افزایش 30 درصدی تجربه کرده ایم، تورم 14 درصد سه ماه پایانی سال را اعمال نکردیم.

به گزارش خودروبانک و به نقل از باشگاه خبرنگاران، در قیمت‌ گذاری همچنان تورم بخشی اعلام شده از سوی بانک مرکزی را مدنظر قرار می ‌دهیم و اکنون برای تصمیم گیری قیمت خودرو در سه ماه اول سال 1400، منتظر تورم بخشی هستیم تا بانک مرکزی آن را مشخص کند تا در نهایت بر اساس تورم بخشی اعلام شده، اقدام به تعیین قیمت جدید برای خودروهای داخلی کنیم.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
میثم 1400/1/15
ماشالا چه پشتکارو تلاشی دارند برای افزایش دادن قیمت خودرو
پیکان سوار 1400/1/17
قبلا خرید ماشین اروپایی و ژاپنی برامون روییایی دوراز حتی فکر بود حالا خریدن ماشین داخلی شده ارزو فقط کاشکی حقوق کارگرهارم سه ماه یه بار افزایش پیدا میکرد

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران