نمی‌توانید یک فراری F40 بخرید؟ حداقل این جعبه ابزار مخصوص فراری را بخرید

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

فراری F40 یکی از مهم‌ترین مدل‌های تاریخ این خودروساز ایتالیایی است. این خودروی اسپورت که در دهه ۸۰ میلادی برای جشن تولد ۴۰ سالگی فراری ساخته شد، آخرین فراری بود که انزو فراری یکسال قبل از مرگش در سال ۱۹۸۸ آن را تایید کرد.

این مدل با موتور V8 توئین توربو و کنترل‌های آنالوگ، با قیمت حدود ۴۰۰ هزار دلار در سال ۱۹۸۷ عرضه شد، که تقریبا معادل ۹۰۰ هزار دلار امروزی است. اما ارزش این خودرو طی این سال‌ها افزایش یافته و پیدا کردن یک نسخه از آن با قیمت شش رقمی تقریبا غیرممکن است.

اگر طرفدار فراری هستید، داشتن F40 هدفی است که رسیدن به آن خیلی دشوار است، بنابراین ما چیزی برای شما پیدا کرده‌ایم تا رویای فراری داشتن خود را محقق کنید: جعبه ابزار اصلی و کامل فراری F40!

جعبه ابزار اصلی و کامل فراری F40

این جعبه ابزار فراری F40 در انگلستان به حراج گذاشته شده است. این جعبه ابزار شامل هشت آچار دو-طرفه، چهار پیچ گوشتی، یک جفت انبردست و یک آچار بکس با آداپتورهایی است که همگی مارک فراری دارند. این جعبه ابزار همچنین شامل چهار گیره برای قفل‌های مرکزی چرخ و یک آچار چرخ است.

به غیر از ابزارهای ذکر شده، این مجموعه همچنین شامل یک فشارسنج تایر میشلن ویژیل (با جعبه اصلی)، پیچ دسته‌دار یدک‌کش، کمربندها و لامپ‌های یدکی و مجموعه‌ای از شمع‌های NGK G63 است.

براساس تصاویر منتشرشده به نظر می‌رسد کل جعبه ابزار در شرایط عالی قرار دارد. اگر به دنبال اضافه کردن اولین فراری به گاراژ خود هستید باید عجله کنید، چون فقط دو روز تا پایان حراج این جعبه ابزار باقی مانده است. پیشنهاد فعلی ۳۸۰۰ پوند یا حدود ۵۲۵۰ دلار است.

نظرات
 
 
 
arash 1400/1/17
بسیار جالب بود. فقط شمع ها رو اصلاح بفرمایید ظاهرا برند چمپیون یا شامپوین آمریکا هستند. (spark plug champion g36)

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران