دانگ فنگ S560 مدل 2021 وارد بازار شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

زیرمجموعه Dongfeng Scenery از عرضه رسمی S650‌ مدل 2021 خبر داد. این خودرو اکنون در چهار تیپ به دست مشتریان می‌رسد، چهره جدیدی دارد و از موتور قدرتمندتری بهره می‌برد که باعث بهبود عملکرد این خودرو می‌شود.

دانگ فنگ S560 مدل 2021 اکنون به نوارهای کرومی سه گانه در جلوپنجره مجهز شده است تا چهره این خودرو را لوکس‌تر از گذشته نشان دهند. چراغ‌های مه شکن نیز به قسمت پایین سپر انتقال یافته‌اند و اکنون نمای روبرویی خودرو کاملا یکپارچه و هماهنگ شده است.

همانند بسیاری از فیس‌لیفت‌ها، نمای جانبی دانگ فنگ S560 تغییر خاصی را نداشته و تنها دو خط در این قسمت مشاهده می‌شوند که قسمت جلو را به قسمت انتهایی متصل می‌کنند. ابعاد خودرو به ترتیب عبارت است از: 4560/1815/1735 میلی‌متر و فاصله بین دو محور دانگ فنگ S560 نیز 2690 میلی‌متر عنوان شده است.

قسمت عقب دانگ فنگ S560 از طرح چراغ‌های چند ضلغی به همراه نوار کرومی پهن استفاده می‌کند و اگزوز تکی با خروجی‌های اگزوز دوبل جایگزین شده است. این اگزوزها واقعی هستند و استفاده از آن‌ها موجب تنفس بهتر پیشرانه خواهد شد.

دانگ فنگ S560

فضای داخلی دانگ فنگ S560 از چیدمان صندلی به صورت 5+2 استفاده می‌کند و تمام صندلی‌ها مجهز به روکش چرم هستند. دانگ فنگ S560 به کروز کنترل و سیستم ورود و استارت بدون کلید مجهز است.

در قسمت پیشرانه، دو گزینه 1.5 لیتری توربو و دو لیتری تنفس طبیعی برای دانگ فنگ S560 قابل انتخاب هستند. پیشرانه 1.5 لیتری توربو 147 اسب‌بخار قدرت و 220 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند و با گیربکس‌ شش سرعته دستی یا اتوماتیک CVT عرضه می‌شود. موتور دو لیتری تنفس طبیعی 140 اسب‌بخار قدرت و 200 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند و با گیربکس‌های پنج سرعته دستی و CVT قابل خرید است. قیمت این خودرو با توجه به تریم انتخاب شده، رقمی بین 10 الی 15 هزار دلار خواهد بود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران