فروش نقد و اعتباری وانت کارا تک کابین و دوکابین ویژه فروردین 1400 + جدول

شرکت بهمن موتور در شرایط فروش ویژه فروردین ماه 1400، شرایط فروش نقد و اعتباری وانت کارا تک کابین و دوکابین را از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 26 فروردین ماه آغاز کرده و مشتریان تا روز سه شنبه 31 فروردین ماه فرصت دارند تنها به صورت اینترنتی نسبت به خرید این خودرو در شرایط فروش متنوع بهمن موتور اقدام کنند.

در این شرایط فروش خودروی کارا تک کابین تیپ 3 با فرمان هیدرولیک و تجهیزات داخلی جدید با قیمت مصوب فروش 210 میلیون و 853 هزار و 530 تومانی به مشتریان عرضه می شود و همچنین نسخه دو کابین این خودرو با قیمت 225 میلیون و 853 هزار و 530 تومانی ثبت سفارش خواهد شد. گفتنی است که برای هر دو مدل خودرو امکان خرید اعتباری هم در نظر گرفته شده است که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید

شرایط فروش نقدی کارا

شرایط فروش اعتباری کارا

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران