آغاز پیش فروش جک S5 فیس لیفت از چهارشنبه 1 اردیبهشت ماه 1400 + جدول

گروه خودروسازی کرمان موتور در شرایط فروش خود ویژه اردیبهشت ماه 1400، از روز چهارشنبه 1 اردیبهشت ماه شرایط فروش جک S5 فیس لیفت را با قیمت غیرقطعی آغاز کرده و مشتریان می توانند با پیش پرداخت 350 میلیون تومانی در مرحله نخست، نسبت به ثبت نام خودرو اقدام کنند و مابقی آن را همزمان با صدور دعوتنامه و به قیمت روز تسویه حساب کنند.

در شرایط فروش کرمان موتور، خودروی شاسی بلند جک S5 فیس لیفت با پیش پرداخت 350 میلیون تومانی ثبت سفارش می شود و قیمت نهایی آن در زمان تحویل مشخص خواهد شد. موعد تحویل این خودرو مهر، آبان یا آذرماه سال 1400 تعیین شده و مشتریان می توانند از تخفیف 45 میلیون تومانی، سود مشارکت 18 درصد یا سود تاخیر 12 درصد بهره مند شود که جزییات بیشتر آن را می توانید در جدول زیر شاهد باشید.

شرایط فروش جک S5 فیس لیفت

مرحله اول (تومان)مرحله دومتخفیف (تومان)سود مشارکتسود انصرافموعد تحویل
350,000,000هنگام صدور دعوتنامه45,000,00018 درصد12 درصدمهر، آبان و آذر 1400

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران