شوخی جیمز می با خودروهای یوتیوبرهای معروف + فیلم با زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

جیمز می ساخت ویدئوهای شوخی با خودروهای یوتیوبرها را از سر گرفته است. تازه‌ترین ویدئوی او نگاهی به خودروهای خاص متعلق به افراد مختلف از یک سرآشپز تا یک بازیگر دارد.

او ویدئو را با بوگاتی ویرون استردمن شروع می‌کند، که از آن خوشش آمده است. علاوه بر اشاره به تجربه رانندگی خودش با یک ویرون سوپر اسپرت با سرعت ۴۱۶ کیلومتر در ساعت، او نکات جالبی درباره خودروی جدید این یوتیوبر می‌گوید.

پس از چند خودروی خوب و بد، آخرین خودرو در این ویدئو پورشه ۹۱۸ اسپایدر متعلق به گوردون رمزی است. با وجود نفرت جیمز می از این ابرخودروی آلمانی، او خیلی از این آشپز مشهور انتقاد نمی‌کند، چون قبلا یک فراری لافراری خریده است. با این حال، اگرچه می از ابرخودروی جدید رمزی انتقاد نمی‌کند، اما کنایه‌های جالبی به این سرآشپز معروف می‌زند.

می نمی‌خواهد کسی فراموش کند که او رمزی را در یک مسابقه آشپزی پای ماهی شکست داده است. البته این متخصص در زمینه خودرو سال گذشته برنامه و کتاب آشپزی خودش را منتشر کرده است.

اگرچه بسیاری از خودروهای این یوتیوبرها مورد تأیید جیمز می قرار نمی‌گیرند، این ویدئو پیچیدگی و تنوع دنیای خودرو را خیلی خوب و در کمتر از ده دقیقه به تصویر می‌کشد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران