هونگچی L-Concept رونمایی شد؛ لیموزین چینی با لوستر و بدون فرمان

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

در میان خودروهای لوکس چینی، هونگچی برندی است که آینده روشنی دارد و در نمایشگاه خودرو شانگهای امسال، آن‌ها یکی از جذاب‌ترین خودروهای مفهومی خود تاکنون را ارائه داده‌اند.

این شما و این هونگچی L-Concept، یک سدان چهار-درب اندازه بزرگ عضلانی با خط سقف فست‌بک، درهای خودکشی در عقب، فقط سه صندلی و جلوپنجره به شدت درخشان، که حتی در شب هم باید با عینک دودی به آن نگاه کنید.

L-Concept یک خودروی باشکوه است، با بدنه دو-رنگ و یک الگوی الماسی پیچیده که به جای شیشه عقب قرار گرفته است.

هونگچی L

هونگچی از چیدمان غیرمعمولی سه صندلی در داخل L-Concept استفاده کرده، که فضای معمولا اشغال شده توسط صندلی سرنشین جلو را آزاد کرده و به صندلی عقب پشت آن اجازه می‌دهد تا راحت‌تر به سمت جلو حرکت کند.

البته عجیب‌ترین چیز در کابین یک لوستر است که بین مسافران عقب آویزان شده است. در تمام نقاط کابین شاهد استفاده از تزئینات مسی، کریستال، نوارهای LED همراه با صندلی‌های چرمی دو-رنگ و کفپوش‌های پشمی ضخیم هستیم.

با وجود تمام این امکانات، تنها چیزی به جز صندلی سرنشین جلو که در کابین دیده نمی‌شود فرمان است. گویا L-Concept چشم‌انداز این شرکت از خودروهای لوکس آینده با قابلیت رانندگی تمام خودکار است و روی داشبورد فقط شاهد دو نمایشگر عریض هستیم.

هنوز مشخصات فنی هونگچی L-Concept اعلام نشده است، اما برخی از رسانه‌های محلی گزارش می‌دهند که قدیمی‌ترین برند خودروسازی چین قرار است در سال ۲۰۲۳ نسخه تولیدی این خودروی مفهومی را عرضه کند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران