تصادف سنگین تسلای بدون راننده و جان باختن 2 نفر! شروع تحقیقات گسترده

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

در تصادف تسلا مدل S دو نفر جان خود را از دست داده‌اند. طبق گفته مقامات، در زمان تصادف جایگاه صندلی راننده خالی و خودرو فاقد راننده بوده است.

این تصادف در جاده فرعی کارلتون وودز در نزدیکی وودلندز در هوستون تگزاس، ساعت 11:25 شب در تاریخ 17 آوریل رخ داده است. این سدان برقی در اثر برخورد، بلافاصله شعله ور می‌شود. مارک هرمان افسر حوزه هریس، اجسادی را در قسمت صندلی جلو و عقب خودرو پیدا کرد، اما در قسمت صندلی راننده کسی وجود نداشت.

توییت مت دوگرتی

دو مرد پس از تصادف آتشین در تسلا مدل S جان خود را از دست دادند. مارک هرمان، افسر منطقه 4 هریس اظهار داشته است که [بازرسان] صد در صد مطمئن هستند که در هنگام برخورد اتومبیل هیچ فردی در قسمت صندلی راننده نبوده است.

برادر همسر یکی از مردانی که در این تصادف کشته شده است در گفتگویی با KPRC 2 اظهار داشته است که او ماشین را به قصد گردش با بهترین دوست خود برداشته و به نظر می‌رسد تنها آن دو فرد در این خودرو حضور داشته اند. این اتومبیل در حالی تصادف کرده است که که مالک خودرو در صندلی عقب قرار داشته است و این امر نشان می‌دهد که این خودرو در حالت سیستم رانندگی نیمه مستقل اتوپایلوت قرار داشته است. افسر افزوده است که مدل S با سرعت بالایی در حال حرکت بوده که از جاده خارج شده و به درخت برخورد کرده است.

اعلام شده است که هر دو سرنشین در صحنه تصادف جان خود را از دست داده‌اند.

نیروهای آتش نشانی در خاموش کردن این آتش با مشکل بزرگی مواجه شده بودند. در حقیقت، خاموش کردن این آتش بیش از چهار ساعت زمان برد و بیش از 30،000 گالن آب مصرف شد. هر دو فرد کشته شده کالبد شکافی خواهند شد.

تسلا در مورد این تصادف نظری نداده است اما این اتفاق درست زمانی رخ داد که این شرکت شروع به تولید و عرضه نسخه بتا سیستم رانندگی خودران خود کرده بود.

توییت دون کلارک

مقامات گفته‌اند که دو مرد پس از منحرف شدن تسلا که احتمالاً در حالت سیستم رانندگی خودکار قرار داشته به درختی در منطقه وودلندز برخورد کرده و سپس شعله ور شده‌اند. ماموران آتش نشانی نیز بیان کرده اند که برای اطلاع از نحوه مهار آتش سوزی، مجبور به تماس با شرکت تسلا شده‌اند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران