شاهین اتوماتیک چه زمانی وارد بازار می‌شود؟

سیدجواد سلیمانی در حاشیه بازدی رئیس سازمان ملی استاندارد از گروه خودروسازی سایپا به نکاتی اشاره کرد و در خلال آن از زمان عرضه شاهین اتوماتیک به بازار خبر دارد. سلیمانی گفت که تولید شاهین سایپا اتوماتیک از شهریورماه آغاز می شود و در نیمه دوم سال 1400 این خودرو روانه بازار خواهد شد.

اطلاعات زیادی در مورد گیربکس اتوماتیک شاهین سایپا در دسترس نیست اما ممکن است از گیربکس های مشابه سایپا کوییک یعنی جعبه دنده CVT برای این خودرو استفاده شود. همچنین احتمال دارد که پیشرانه این خودرو نیز دچار تغییراتی شود و نسخه های 16 سوپاپ همین پیشرانه برای گیربکس اتوماتیک در نظر گرفته شود.

حال باید کمی بیشتر صبر کنیم تا سایپا اطلاعات فنی کامل تری را برای شاهین اتوماتیک منتشر کند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
محمدطاها حلوائی 1400/2/4
cvt غیر ممکنه در خبرهای قبلی خود سایپا اعلام کرد گریبکس ۶ سرعته اتومات و متفاوت از cvt کوییک و... روی شاهین اتومات سوار میشه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران