هایپرکار هونگچی S9 با 1400 اسب بخار قدرت رونمایی شد؛ صفر تا صد در 1.9 ثانیه!

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

سیلک فاو Silk FAW برای طراحی آینده نگرانه هایپرکار خود، به دنبال طراحی بی‌نظیر است: ایتالیا. نتیجه این کار خودرویی است که از تمام ویژگی های خودروهای پرفورمنس برخوردار است و انتظارات شما را به طور کامل برطرف می‌کند.

هونگچی S9 می‌تواند در 1.9 ثانیه از حالت سکون به سرعت 62 مایل در ساعت برسد و پس از آن با بیشینه سرعت 400 کیلومتر در ساعت (249 مایل در ساعت) حرکت کند. این امر به لطف پیشرانه هیبریدی 1400 اسب بخاری انجام می‌شود که در آن یک پیشرانه هیبریدی V8T با سه موتور الکتریکی جفت می‌شود.

شایان ذکر است که طراحی شگفت انگیز این خودرو توسط والتر دی سیلوا انجام شده است. طراحی و دیزاین شرکت خودروسازی سیلک فاو از گذشته مورد نظر همگان بوده و مدل های خیره کننده‌ای مانند آئودی R8، لامبورگینی اگوستا و حتی چیزهای عجیب تری مانند فولکس واگن اسکروکو را طراحی کرده است.

دی سیلوا اظهار داشته است که ما اشکال و سطوح فنی خودرو را به طرز ماهرانه ای تا زمان رسیدن به حداکثر تعادل بین ویژگی های مربوط به آیرودینامیک، تناسب و زیبایی خودرو طراحی کرده‌ایم. در طراحی فرم بدنه هونگچی S9 که با توجه به نکات زیبایی شناختی انجام شده، تکمیل هیچ یک از جرئیات آن به صورت شانسی انجام نشده است. نتیجه نهایی نشانگر یک ظاهر اسپرت و بی‌نظیر است که ذات زیبایی را به نمایش می‌گذارد.

هونگچی S9 که برای اولین بار در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت در سال 2019 رونمایی شد، از زمان اولین رونمایی عمومی خود دستخوش تغییراتی شده است. طراحی کلی خودرو کاملاً ساده شده و رنگ قرمز با رنگ آبی جایگزین شده است.

هونگچی S9

این امرمنطقی به نظر می‌رسد چرا که هونگکی خودرویی شورش انگیز است. برند هونگ کی یکی از بهترین تولیدات چین محسوب می‌شود که از سال 1958 فعالیت خود را آغاز کرده است. در عین حال، سیلک فاو با هدف ایجاد خودروهایی اسپرت با کارایی و ارزش بالا دست به این کار زده است.

ظاهرا این قبیل خودروها خودروهایی بسیار خاص به شمار می‌روند زیرا انتظار می‌رود که 99 دستگاه از این هایپرکارها کارخانه را ترک کنند. پیش بینی می‌شود اولین گروه با قیمت 1.45 میلیون دلار در سال 2022 به مشتریان تحویل داده شود.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران