ایران خودرو دلیل آتش سوزی پژو 207 در آزادراه تهران شمال را اعلام کرد

پنجشنبه گذشته بود که آتش گرفتن یک دستگاه پژو 207 در تونل شماره یک آزادراه تهران-پردیس باعث ترافیک شدیدی شد و موج رسانه ای زیادی را در فضای مجازی در پی داشت. شعله های آتش این خودرو آنچنان زیاد بود که مسافران دیگر خودروها، از خودرو خارج شده و تونل را ترک کردند.

خوشبختانه این آتش سوزی هیچ مسدوم و یا تلفاتی نداشت اما این پژو 207 به کلی در آتش سوخت. حال ایران خودرو بیانیه ای صادر کرده و طی بررسی های اولیه مجتبی استاد رحیمی، معاون کیفیت گروه صنعتی ایران خودرو، این خودرو در سیستم برق خود دچار دستکاری شده بود و قطعات متفرقه و غیراستاندارد روی آن نصب شده بود که باعث چنین آتش سوزی شده بود.

رحیمی مدعی است که نصب شش عدد لامپ هدلایت (با توان بالا) در این خودرو باعث این آتش سوزی شده بود در حالی که این پژو 207 تنها 20 هزار کیلومتر کارکرد داشته است.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
یونس 1400/2/7
لامصب تسلا هم به این زودی دلیل تصادف رو مشخص نمیکنه 😂
فقط هم تقصیر مشتری هست و کار خودشون هیچ عیبی نداره🤦‍♂️

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران