آتش سوزی یک دستگاه پژو 405 در مسیر جنوب به شمال آزادراه تهران-پردیس

اخیراً یک دستگاه پژو 207 در آزادراه تهران-پردیس (پنج شنبه 2 اردیبهشت) و در تونل آتش گرفته بود که حسابی خبرساز شده بود و امروز ایران خودرو طی بیانیه ای، مشکل نصب چراغ های غیراستاندارد و دستکاری برقی را علت آن اعلام کرد. اما جالب است بدانید که یک روز قبل از این حادثه یعنی چهارشنبه 1 اردیبهشت ماه، یک دستگاه پژو 405 نیز در همین آزادراه آتش گرفته بود (منبع خبرآنلاین).

اما طی فیلمی که کانال رسمی شبکه خبر صدا و سیما منتشر کرده، خسارت بسیار زیادی به این خودرو طی این آتش وارد شده و همچنین باعث ترافیک بسیار سنگین در این اتوبان شده بود.

پژو 405 در زمینه آتش سوزی آنچنان پرونده سفیدی ندارد و اگر خاطرتان باشد در دهه 80 شمسی به دلیل حذف قطعه کنیستر باعث آتش گرفتن بسیاری از خودروهای پژو 405 شد که البته با فراخوان ایران خودرو، این پرونده به اتمام رسید. اما حال باید منتظر پاسخ ایران خودرو در مورد این آتش سوزی نیز باشیم و ببینیم که دلیل اصلی این آتش سوزی نیز چه بوده است.

منبع فیلم: کانال رسمی شبکه خبر صدا و سیما

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران