رکوردشکنی فروش خودرو در ترکیه در ماه گذشته + جدول آمار فروش

باتوجه به گزارش های فروش خودرو در کشور ترکیه مربوط به ماه مارس 2021، فروش خودرو در این ماه رکورد شکنی کرده و با افزایش 92.8 درصدی فروش در مقایسه با ماه مارس سال گذشته همراه بوده است.

رکورد فروش خودرو در ماه مارس 2021، برای سومین بار متوالی است که رشد فروش چشمگیر خودرو در بازار ترکیه را نشان می دهد و با رشد فروش 92.8 درصدی نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته، امسال در مجموع 96 هزار و 428 دستگاه خودروی مختلف در بازار این کشور فروخته شده است، این درحالیست که رکورد قبلی با مجموع فروش 83 هزار و 302 دستگاهی مربوط به سال 2015 میلادی می شود.

5 برند پرفروش در ماه مارس 2021 کشور ترکیه را می توان به ترتیب فیات، فولکس واگن، فورد، رنو و تویوتا معرفی کرد که به ترتیب جایگاه اول تا پنجم را از آن خود کرده اند. شرکت خودروسازی فیات در مجموع فروش 12 هزار و 483 دستگاهی، شرکت خودروسازی فولکس واگن مجموع فروش 10 هزار و 950 دستگاهی، شرکت خودروسازی فورد مجموع فروش 9973 دستگاهی، شرکت خودروسازی رنو مجموع فروش 9887 دستگاهی و در نهایت تویوتا موفق شده مجموع فروش 9455 دستگاهی را در ماه مارس 2021 تجربه کند که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است.

پرفروش ترین برندهای ماه مارس 2021 ترکیه

در بین خودروهای فروخته شده، جایگاه برندها کمی جابجا شده و به ترتیب می توان خودروی فیات Egea، تویوتا کرولا، فورد ترانزیت، رنو کلیو و در نهایت رنو مگان را 5 خودروی پرفروش بازار ترکیه در ماه مارس 2021 معرفی کرد که جزییات فروش آنان به طور کامل در جدول زیر آمده است.

پرفروش ترین خودروهای ماه مارس 2021 ترکیه

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران