کامیون مرسدس بنز اکتروس ادیشن 2 معرفی شد؛ تولید تنها 400 دستگاه

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

مرسدس بنز اکتروس یکی از کامیون‌های شناخته شده بازار طی سه دهه اخیر بوده و در کشورمان نیز از محبوبیت بسیاری برخوردار است. به تازگی مرسدس بنز نسخه‌ای خاص از نسل جدید این خودرو را با نام ادیشن 2 روانه بازار کرده که با هدف تامین همزمان نیازهای چندگانه رانندگان توسعه یافته است.

بسیاری از رانندگان از کامیون خود به عنوان محل کار و محل زندگی استفاده می‌کنند، از این رو مرسدس در اکتروس ادیشن 2 تصمیم گرفته تا این دو ویژگی را با هم آمیخته کند. اکتروس ادیشن 2 با روکش چرم ناپا و تزئینات فیبرکربنی ارائه می‌شود و خریدار می‌تواند از بین 40 گزینه موجود برای شخصی سازی بیشتر، موارد مطلوب خود را انتخاب کند.

البته مرسدس اکتروس ادیشن 2 نسخه‌ای محدود خواهد بود و تنها 400 دستگاه از آن به تولید خواهد رسید. چراغ‌های LED اضافه بالای شیشه جلو، قاب در از جنس استیل ضد زنگ و جلوپنجره کرومی تیره رنگ بخشی از مشخصات ظاهری اکتروس ادیشن 2 هستند.

اکتروس ادیشن 2

مرسدس بنز کامیون اکتروس ادیشن 2 را با آرایش جفت محور و تک محور در دو قالب کابین GigaSpace و BigSpace به مشتریان عرضه می‌کند. علاوه برآن این کشنده جذاب در دو چیدمان راست فرمان و چپ فرمان به تولید می‌رسد تا رانندگان تمامی کشورها قابلیت بهره‌مندی از آن را داشته باشند. همچنین پکیج‌های مختلفی برای اکتروس ادیشن 2 در نظر گرفته شده است. کامفورت پکیج بر ویژگی‌های راحتی تمرکز دارد که شامل نورپردازی داخلی و یخچال می‌شود. مدیا پکیج یک سیستم چند رسانه‌ای قدرتمند به همراه پورت‌های شارژ بیشتر را برای راننده مهیا می‌کند. سایت پکیج نیز بر نورپردازی بهتر خودرو و جلوگیری از ورود اشعه ماورابنفش به درون کابین تمرکز دارد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران