جیلی امگرند UP مدل 2021 وارد بازار شد؛ مقاومت جیلی برای معرفی نسل جدید

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

جیلی امگرند یکی از سدان‌های چینی مشهور بازار ایران طی دهه اخیر بوده است که با تکیه بر چهار ستاره ایمنی از موسسه یوروانکپ، توانست توجه بسیاری از مشتریان را جلب کند هر چند به دلیل عملکرد ضعیف شرکت عرضه کننده پس از مدتی در بازار با شکست مواجه شد. اکنون نسل جدید این خودرو با نام جیلی امگرند UP در مدل 2021 و با قیمت 91800 یوان وارد بازار چین شده است.

ظاهر جیلی امگرند UP آن‌قدر با نسخه‌های موجود در ایران تفاوت ندارد و از این رو می‌توان چهره این خودرو را حاصل فیس‌لیفت‌های متعدد دانست. رینگ‌های 16 اینچی آلومینیومی زینت بخش ظاهر جانبی خودرو هستند و فضای داخلی نیز با تریم دو رنگ مشکی و قهوه‌ای به تولید می‌رسد.

همانند بسیاری دیگر از خودروهای چینی، جیلی امگرند UP نیز به پیشرانه 1.5 لیتری چهار سیلندر با قدرت 107 اسب‌بخار و گشتاور 142 نیوتن‌متر مجهز است. جعبه دنده اتوماتیک CVT وظیفه انتقال قدرت را در جیلی امگرند UP بر عهده دارد و به صورت مصنوعی هشت دنده را در اختیار راننده قرار می‌دهد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران