گجت جالب برای آفرودرها، پخت غذا با استفاده از نور خورشید + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

اگر اهل مسافرت باشید، احتمالاً تاکنون با سختی‌های پختن غذا در طبیعت روبرو شده‌اید. حالا تکنولوژی این مشکل بزرگ را برطرف کرده است. وسیله‌ای که در تصاویر می‌بینید Sizzle نام دارد. اما قبل از اینکه یکی از هوشمندانه‌ترین روش‌های پخت غذا را بررسی کنیم، بهتر است اطلاعاتی درباره سازنده آن داشته باشید.

GoSun یکی از شرکت‌هایی است که برای تغییر روش زندگی انسان‌ها تأسیس شده است. این شرکت مستقر در سینسیناتی در حال تغییر زندگی بسیاری از افراد بی‌خانمان و فقیری است که در آن منطقه زندگی می‌کنند.

در Sizzle، یک بازتابنده سهمی بزرگ اشعه‌های خورشید را می‌گیرد و آن‌ها را به طرف لوله مرکزی متمرکز می‌کند. توسعه این وسیله توسط گلن مک‌گیلیوری دانشمند موشکی و سرمایه‌گذار اصلی GoSun انجام شده است.

با پرداخت ۷۹۵ دلار برای Sizzle یک فر خورشیدی، کابل برق، سینی پخت‌وپز و یک کتابچه راهنما دریافت می‌کنید.

برای پخت غذای خود فقط باید لوله مرکزی را بیرون بکشید، سبزیجات، ماهی، گوشت و ... را درون آن بگذارید، آینه‌ها را باز کنید و آن را در معرض نور خورشید قرار دهید. پس از ۳۰ دقیقه و با دمای ۵۵۰ درجه فارنهایت، می‌توانید از غذای خودتان لذت ببرید. لوله مرکزی گنجایش ۴.۱ کیلوگرم غذا، یعنی برای حدود چهار تا شش نفر را دارد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران