سوئست DX3 طی مراسمی رسماً توسط دیار خودرو معرفی شد؛ کراس‌اوور جدید بازار

خودروسازی دیارخودرو حدود 18 سال انواع خودروها را در سگمنت های مختلفی چون سواری و پیکاپ تولید و عرضه کرده و به زودی کراس اوور جدید سوئست DX3 را به بازار عرضه خواهد کرد. این شرکت طی مراسمی با حضور استاندار استان اصفهان و ریاست سازمان صنعت و معدن استان اصفهان، و با حضور معاون قضائی دادستان کل کشور، دادستان تهران و مدیران شوررای تامین و ستاد تسهیل استان، خط تولید این محصول جدید را رونمایی کرد و تولید کراس اوور DX3 را آغاز کرد.

افتتاح خط تولید سوئست DX3

دیارخودرو یکی از شرکت های خودروسازی است که در خلال تحریم های بین المللی و مشکلات تولید داخل، توانسته مدیریت مناسبی داشته باشد و تعهدات باقیمانده ای را به مشتریان نداشته باشد و حال تصمیم به عرضه محصول جدیدی به بازار گرفته است. قبل از این خودروهایی نظیر بایک X25 نیز توسط دیارخودرو به بازار عرضه شده بود و حال با معرفی سوئست DX3 سبد محصولات خود را گسترده تر خواهد کرد. البته این تنها محصول شرکت سوئست برای عرضه به بازار ایران نیست و به زودی سوئست DX7 نیز به سبد محصولات دیارخودرو اضافه خواهد شد.

حضور مسئولین در مراسم دیارخودرو

ظرفیت تولید این شرکت بیش از 80 هزار دستگاه به صورت سالانه است و خطوط تولید آن در کارخانه‌ای به وسعت 140.000 متر مربع با فضای تولیدی بالغ بر 60.000 متر واقع در شهر گلپایگان استان اصفهان است.

شرکت Soueast قبلاً نیز در بازار ایران با یک ون، که مخصوص تاکسیرانی و حمل و نقل داخل شهری بود، حضور داشت و حال قصد دارد با چند محصول سواری مجدداً حضور خود را در بازار ایران تقویت کند.

سوئست DX3 یک کراس اوور جمع و جور شهری است که پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژ دارد و از گیربکس CVT بهره می برد. به زودی در خودروبانک معرفی کامل این خودرو را منتشر خواهیم کرد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران