وانت الکتریکی وولینگ در هفت تیپ رونمایی شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

شرکت چینی وولینگ از نسخه الکتریکی وانت خود رونمایی کرد که در هفت مدل و با محدوده قیمت 115800 تا 122800 یوان به دست مشتریان می‌رسد. تمامی مدل‌های وانت وولینگ از نظر طراحی خارجی یکسان هستند اما پکیج باتری‌های آن‌ها متفاوت است.

ابعاد وانت الکتریکی وولینگ به ترتیب عبارتند از:‌ 4845 میلی‌متر طول، 1610‌ میلی‌متر عرض و 1920 میلی‌متر ارتفاع. فاصله بین دو محور وانت وولینگ نیز 3050 میلیمتر است و حجم بار این وانت به 7 متر مکعب یا 7000 لیتر بالغ می‌شود.

وانت وولینگ برقی به امکاناتی همچون تهویه مطبوع با تنظیم دستی، شیشه بالابرهای برقی، ترمز ضد قفل و فرمان برقی مجهز شده است. خریداران تیپ‌های فول نیز از مزیت صفحه نمایش سیستم چندرسانه‌ای بهره‌مند خواهند شد.

وانت وولینگ برقی به پیشرانه الکتریکی سنکرونیزه با آهنربای دائمی مجهز است که 60 کیلووات (80 اسب‌بخار) قدرت و 220 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. برد این خودرو با توجه به گزینه انتخاب شده مشتری، 255 یا 300 کیلومتر خواهد بود. سه پکیج باتری نیز برای وانت وولینگ ارایه شده که ساخت برندهای Ningde ، Lishen و Penghui هستند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران