پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی روزانه از چه خودرویی استفاده می کند؟

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

پپ گواردیولا، سرمربی تیم منچسترسیتی، در حال حاضر مشغول آماده کردن تیمش برای فینال لیگ قهرمانان اروپا است. این تیم قرار است در روز شنبه ۲۹ مه برای کسب این عنوان با چلسی مسابقه دهد. در همین حین، او به عنوان سفیر جهانی نیسان از چیزی بیشتر از فوتبال لذت می‌برد و به تازگی از اشتیاق خودش برای استفاده از خودروهای برقی مثل نیسان لیف خودش صحبت کرده است.

گواردیولا ماجراجویی برقی خودش را از سه سال پیش آغاز کرده و از آن زمان تاکنون از رانندگی با نیسان لیف تمام برقی خودش لذت برده ‌است. در طی یک مصاحبه، این سرمربی اسپانیایی در مورد شور و اشتیاق خود برای نوآوری در داخل و خارج از زمین صحبت کرد و همچنین گفت که چرا تصمیم گرفته از یک خودروی برقی استفاده کند.

گواردیولا گفته دلیل اصلی او برای این کار کاهش تأثیر خودش روی محیط ‌زیست بوده و همچنین می‌خواهد پشت فرمان احساس هیجان داشته باشد.

در حالی که لیف شتاب اولیه خوبی دارد و استفاده از آن در شهر لذت‌بخش است، مطمئن هستیم که ستاره سابق بارسلونا چند خودروی احتراقی سریع‌تر از لیف در گاراژ خودش دارد.

پپ گواردیولا

هنگامی که درباره تاکتیک‌ها و رابطه‌ آن‌ها با نوآوری از او سؤال شد، او گفت:

من سعی می‌کنم نوآوری را به عنوان بخشی از طرز فکر خودم حفظ کنم. مثل تاکتیک‌های فوتبالی خودم که برای هیچ موقعیت یا حریفی مثل هم نیستند، معتقدم که نوآوری برای همگام شدن با تغییر دوران اهمیت دارد. فناوری ساخت لیف نمونه‌ای عالی از نوآوری در زندگی روزمره ماست.

او به عنوان توصیه خودش به نسل بعدی رانندگان برای استفاده از خودروهای برقی گفت، رانندگی با آن‌ها برای او لذت‌بخش‌تر از رانندگی با خودروهایی است که با آن‌ها گواهینامه رانندگی خود را گرفته بود.

براساس نظرسنجی جدیدی که توسط نیسان انجام شده ‌است، ۸۹٪ از رانندگان خودروهای برقی در اروپا از تجربه رانندگی برقی خود راضی هستند و ۷۸٪ ادعا می‌کنند که این خودروها بهتر از چیزی هستند که انتظارشان را داشتند.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران