شرایط فروش کامیونت آمیکو 5 تن اعلام شد + قیمت

شرکت آمیکو شرایط فروش کامیونت 5 تن را اعلام کرد. در این شرایط کامیونت آمیکو با ظرفیت 5 تن و در رنگ‌های زرد و سفید به فروش می‌رسد. مطابق اعلام شرکت آمیکو، قیمت کامیونت 5 تن با رنگ زرد در این شرایط فروش معادل 368 میلیون تومان و با رنگ سفید برابر با 378 میلیون تومان اعلام شده است.

کامیونت 5 تن آمیکو به موتور چهار سیلندر خطی دیزلی با حجم 2771 سی سی مجهز است. این پیشرانه حداکثر قدرت 90 اسب‌بخار و حداکثر گشتاور 210 نیوتن‌متر تولید می‌کند. قدرت و گشتاور تولید شده از طریق گیربکس:سنکرونیزه شش سرعته مکانیکی به دیفرانسیل عقبب انتقال می‌یابد. این پیشرانه آب خنک بوده و به توربوشارژر مجهز است. حداکثر سرعت کامیونت آمیکو 110 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

.کابین این کامیونت تماما از فلز ساخته شده و فضای کافی برای دو سرنشین در آن فراهم شده است. ترمزABS، ترمز موتور، شیشه برقی، کمربند ایمنی، سیستم تهویه هوای مطبوع با دو گزینه نیمه‎اتوماتیک یا مکانیکی مستقر در سقف،رادیو ضبط و سیستم پخش جدید و به روز ،قفل مرکزی و صندلی قابل تنظیم برای راننده برخی از امکانات رفاهی و ایمنی کامیونت آمیکو 5 تن هستند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران