تبلیغات بزودی در داخل خودرو نیز نمایش داده می شوند! نمایشگرهای جدید فورد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

بازاریابی و تبلیغات طی دهه‌های گذشته همانند یک ویروس پیشرفته، خود را با سبک‌ جدید زندگی مردم سازگار کرده‌اند و آنقدر جهش یافته شده‌اند تا شما در هر زمان و هر مکان تبلیغاتی را مشاهده کنید. با توجه به اینکه امروزه بسیاری از خودروها به نمایشگر سیستم چندرسانه‌ای مجهز هستند، در آینده تبلیغات به مانیتور سیستم سرگرمی خودروها نیز راه خواهد یافت.

فورد به تازگی سیستمی را طراحی کرده که با استفاده از دوربین کوچکی در جلوی خودرو، علائم تبلیغاتی جاده را مورد بررسی قرار می‌دهد و در صورتی که آن برند حق پخش تبلیغات را به فورد پرداخت کرده باشد، تبلیغات برند مربوطه روی نمایشگر سیستم چندرسانه‌ای خودروهای فورد به نمایش درخواهد آمد.

البته این فناوری از قبل وجود داشته است و با سیستم جدیدی روبرو نیستیم. پیش از این از فناوری اسکن علائم سطح جاده برای بررسی تابلوها و هشدار دادن به راننده استفاده می‌شد اما اکنون فورد از آن برای نمایش تبلیغات استفاده می‌کند. در این سیستم علاوه بر نمایش تبلیغات، کاربران می‌توانند کالاهای به نمایش درآمده را از طریق نمایشگر خودرو خریداری کنند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران