کریستیانو رونالدو خودروهایش را از تورین به مکانی نامعلوم منتقل کرد؛ ترک یوونتوس؟

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

کریستیانو رونالدو فوتبالیست سوپراستار احتمالا حین خرید خودروهای خاص ایتالیایی هر چقدر که بخواهد می‌تواند به دفتر مرکزی فراری مراجعه کند. با این حال، این موضوع اصلاً برای طرفداران یوونتوس اهمیت ندارد، چون آن‌ها فقط می‌خواهند بدانند که آیا او در تابستان این تیم را ترک خواهد کرد یا خیر.

پس از یک فصل فاجعه‌بار در سری آ و لیگ قهرمانان‌ اروپا، شایعات زیادی درباره جدایی او از یوونتوس شنیده می‌شود. شاید قهرمان نشدن در ایتالیا قابل بخشش باشد، اما حضور نداشتن بین چهار تیم برتر برای تیمی که امیدوار است تمام ستارگان خودش را حفظ کند غیرقابل تصور است.

به این ترتیب، نمی‌توان رونالدو را در حال بازی در لیگ اروپا در فصل بعدی تصور کرد، اما اگر ناپولی بازی نهایی خود در سری آ را ببرد همین اتفاق خواهد افتاد. سرنوشت یوونتوس حتی برای قرار گرفتن در بین چهار تیم برتر در دست خودش نیست و تنها شانس آن‌ها برای حضور در لیگ قهرمانان در فصل بعد این است که ناپولی در خانه در مقابل ورونا میانه جدولی شکست بخورد یا با آن‌ها مساوی کند - و همچنین یوونتوس بتواند بولونیا را در خانه خودش شکست دهد.

خودروهای رونالدو

حالا بر اساس این کلیپ به نظر می‌رسد CR7 حتی نمی‌خواهد صبر کند تا سرنوشت یوونتوس مشخص شود. این بازیکن پرتغالی در حالی در این ویدئو دیده می‌شود که یک شرکت حمل و نقل در حال انتقال هفت ابرخودروی او به مکانی نامعلوم است.

نام این شرکت حمل و نقل رودو کارگو است و دفتر مرکزی آن در لیسبون قرار دارد. با این حال، به دلیل آمادگی بالای رونالدو به نظر نمی‌رسد او بخواهد به کشور خودش برگردد و برای اسپورتینگ لیسبون بازی کند.

این کلیپ رونالدو را در حال نظارت بر جابجایی فراری F12 TDF خودش، یک مرسدس کوپه مشکی و سپس براباس G63 که هدیه تولدی از طرف دوست‌دخترش جورجینا رودریگز بود نشان می‌دهد. این جابجایی کاملاً در شب انجام شده که ما را بیشتر مشکوک می‌کند.

اگر ما یکی از مدیران یوونتوس بودیم، این ویدئو ما را وحشت‌زده می‌کرد. در صورتی که او واقعاً یوونتوس را ترک کند، به احتمال زیاد دوباره به مادرید برخواهد گشت، هر چند احتمال پیوستن او به باشگاهی متمول مثل پاری سن ژرمن هم وجود دارد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران