شرایط فروش فیات دوکاتو توسط پارسیان‌موتور اعلام شد + جدول خرداد ۱۴۰۰

شرکت پارسیان موتور شرایط فروش ویژه فیات دوکاتو را اعلام کرد. در این شرایط فروش که با همکاری لیزینگ واسپاری ملت تهیه شده است، فیات دوکاتو در دو نسخه مینی‌بوس و VIP به صورت نقدی یا اعتباری در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. فیات دوکاتو قابلیت استفاده برای مصارف گوناگون را دارد و می‌توان از آن به عنوان خودرو حمل مسافر، خودرو تشریفات یا کمپر استفاده کرد.

قیمت فیات دوکاتو با چینش مینی‌بوس و گیربکس دستی در این شرایط فروش حدود یک میلیارد و پانصد میلیون تومان اعلام شده است که مشتریان می‌توانند نسبت به خرید آن به روش نقدی یا اقساط اقدام کنند. قیمت فیات دوکاتو VIP‌ با گیربکس دستی نیز یک میلیارد و 630 میلیون تومان اعلام شده است، در حالی‌که مشتریان برای خرید نسخه اتوماتیک همین خودرو نیاز به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 880 میلیون تومان دارند. جهت کسب اطلاعات بیشتر از شرایط فروش فیات دوکاتو، می‌توانید با دفتر مرکزی شرکت پارسیان موتور تماس حاصل کنید.

شرایط فروش فیات دوکاتو

نظرات
 
 
 
نوید 1400/3/2
آخه کدوم آدم عاقلی اینقدر به این پول میده؟!!! بیخود نیست ماهی دو بار فروش شرایطی می‌ذاره...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران