دانگ فنگ S50 EV‌ پلاس به طور رسمی رونمایی و قیمت‌گذاری شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

در روز 23 ام ماه مه 2021، دانگ فنگ S50 EV‌ پلاس به صورت رسمی رونمایی شده و با برچسب قیمتی 180800 یوان برای فروش به مشتریان عرضه شد. اکنون مشتریان چینی می‌توانند این خودرو را به صورت آنلاین سفارش داده و تحویل بگیرند.

نسخه پلاس این خودرو تفاوت چندانی با نمونه‌های عادی ندارد و تنها چند ویژگی جزئی به آن افزوده شده است. گرمکن شیشه عقب، پیش‌ گرم‌کن باتری، حالات رانندگی اسپرت و اقتصادی و پورت USB برای سرنشینان عقب بخشی از تجهیزات دانگ فنگ S50 EV در نسخه پلاس هستند.

برد دانگ فنگ S50 EV‌ پلاس مطابق چرخه NEDC برابر با 415 کیلومتر اعلام شده است. این خودرو با هشت سال یا 160 هزار کیلومتر ضمانت عرضه می‌شود و علاوه برآن، دانگ فنگ پکیج باتری‌ها را برای شش سال ضمانت می‌کند.

جلوپنجره U شکل، مشخصه بارز طراحی دانگ فنگ S50 EV‌ پلاس در نمای جلو است که از نسخه ساده به این خودرو ارث رسیده و البته درگاه شارژر خودرو درون آن تعبیه شده است. ابعاد و اندازه خودرو به ترتیب عبارتند از: 4700 میلی‌متر طول/1790 میلی‌متر عرض/1550 میلی‌متر ارتفاع. فاصله بین دو محور دانگ فنگ S50 EV پلاس نیز 2700 میلی‌متر عنوان شده است.

پیشرانه الکتریکی دانگ فنگ S50 EV‌ پلاس 120 کیلووات یا 163 اسب‌بخار قدرت و 280 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. ظرفیت باتری‌ها برابر 57.2 کیلووات ساعت اعلام شده است، در حالی‌که این باتری از شارژ سریع پشتیبانی می‌کند و می‌توان آن را در عرض 30 دقیقه به میزان 80 درصد شارژ کرد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران