آغاز فروش اعتباری کاپرا دو کابین ویژه خردادماه 1400 با قیمت قطعی + جدول

بهمن موتور ویژه خردادماه 1400 و همزمان با آغاز فروش نقدی خودروی کاپرا دوکابین دو دیفرانسیل، شرایط فروش اعتباری این خودرو با قیمت قطعی و مدت زمان اقساط 6، 12 و 18 ماهه را اعلام کرده و مشتریان می توانند از ساعت 9 صبح روز سه شنبه 4 خردادماه تا ساعت 14 روز پنجشنبه 13 خردادماه در این طرح فروش شرکت کرده و اقدام به ثبت نام خودروی کاپرا دوکابین دو دیفرانسیل با موعد تحویل هفته سوم مردادماه 1400 کنند.

باتوجه به شرایط فروش اعلامی که تنها به صورت اینترنتی برگزار خواهد شد، این خودرو تنها به رنگ سفید و با قیمت مصوب 560 میلیون و 868 هزار و 400 تومانی به مشتریان عرضه می شود و مشتریان می توانند با انتخاب اقساط 6 ماهه، 12 ماهه و 18 ماهه نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام کنند که جزییات بیشتر فروش آن در جدول زیر آمده است.

شرایط فروش اعتباری کاپرا دوکابین

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران