مبارز ایرانی الاصل UFC در میدان نبرد از ایلان ماسک برای تأخیر در تحویل تسلا خودرو انتقاد کرد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

احتمالا یک مبارز UFC که به تازگی از یک مسابقه سخت و نفس‌گیر پیروز بیرون آمده است، آخرین شخصی باشد که بخواهید نام شما را مورد خطاب قرار دهد. صادقانه بگویم، صرفا کسی که شکست می‌خورد، رعب آور نخواهد بود.

ممکن است به عنوان مدیرعامل یک شرکت تولید اتومبیل، تصور کنید در امنیت هستید. شما حتی می‌توانید به گسترش اکتشافات فضایی، توسعه هوش مصنوعی و حفر تونل بپردازید و درعین حال احساس کنید از هر چیزی که می‌تواند یک متخصص هنرهای رزمی ترکیبی را ناراحت کند فاصله کافی داشته‌اید. با این حال، همانطور که مشخص شد، از همان اول در اشتباه بوده‌اید.

شنبه شب، نام ایلان ماسک در کم‌ترین لحظه فراخوانده شد. بنیل داریوش، مبارز آمریکایی (متولد ایران) متخصص جیوجیتسو، در مسابقه خود مقابل تونی فرگوسن پیروز شد. در همین حال متوجه شد که جو روگان با میکروفونی در دست و دوربینی که پشت سرش قرار دارد در حال حرکت است.

بنیل که این فرصت را پیدا کرد، با ارسال پیامی به مدیر عامل تسلا سخنان مربوط به پیروزی خود را به پایان رساند. او گفت جو، من می‌خواهم دوست شما را صدا کنم. ایلان ماسک، ماشین همسرم کجاست، داداش؟ او این را گفت و باعث خنده هیستریک جو شد. وی در ادامه افزود که من شش ماه منتظر مانده ام. من دارم بچه دار می‌شوم و به یک ماشین خوب احتیاج دارم، باید از دخترم محافظت کنم. عجله کن ایلان، ماشین را برام بیار.

خوب، همانطور که انتظار می‌رفت، بخش روابط عمومی تسلا (ایلان ماسک) در کانال ترجیحی خود، توییتر، به سرعت پاسخ داد و به سادگی گفت: به زودی تحویل داده می‌شود. برای تأخیر متاسفم!

طبق گفته‌های بنیل، او در دسامبر گذشته سفارش خود را ثبت کرده بود و از آن‌جا که هنوز ماشین را تحویل نگرفته است، احتمالاً به این معنی است که او یک مدل S یا مدل X را ثبت سفارش کرده است، زیرا مدل‌های 3 و Y چنین تأخیرهای طولانی در تحویل را ندارند.

مدل‌های X و S هر دو خودروهای خانوادگی خوبی محسوب می‌شوند و هر دو از نظر ایمنی در بخش خود پیشرو هستند که بنظر می‌رسد اکنون نگرانی اصلی بنئیل پس از پدر شدن نیز، همین موضوع است. او ادعا می‌کند که به او قول تحویل خودرو در ماه مارس را داده‌اند و این واقعیت که ما تقریباً وارد ماه ژوئن می‌شویم و هنوز هیچ ماشینی دیده نشده است "بی احترامی" محسوب می‌شود.

خوب، او حتماً ماشین را بر اساس رتبه بندی ایمنی انتخاب کرده است زیرا واضح است که اگر از تأخیر احتمالی سه ماهه ناراحت است، تحقیق خود در مورد تسلا را به درستی انجام نداده است. خدا کند او کاری با مرکز خدمات تسلا نداشته باشد.

مبارزان UFC معمولاً پس از پیروزی، حریف بعدی خود را صدا می‌کنند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران