اجاره 2 ساله نیسان لیف به خریداران - فقط با ۹۹ سنت در ماه!

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

فروش نیسان تایتان در سال گذشته به ۲۶،۴۴۱ دستگاه کاهش پیدا کرد، اما یک نمایندگی در اسپرینگفیلد ویرجینیا راه‌حل جالبی برای افزایش فروش این مدل پیدا کرده‌ است. نمایندگی هارت نیسان یک خودروی لیف را با مبلغی کمتر از ۱ دلار به خریداران اجاره می‌دهد.

هر کسی که یک نیسان تایتان ۲۰۲۰ یا ۲۰۲۱ را خریداری کند می‌تواند یک لیف را به مدت دو سال و برای ۱۶ هزار کیلومتر فقط با پرداخت ۹۹ سنت اجاره کند.

اگر این به اندازه کافی وسوسه‌انگیز نیست، این را بدانید که لیف واجد شرایط دریافت اعتبار مالیاتی ۷،۵۰۰ دلاری مخصوص خودروهای برقی است، بنابراین مشتریان می‌توانند با اجاره آن در واقع ۷،۴۹۹ دلار و ۱ سنت هم از دولت پول بگیرند.

علاوه بر این، مشتریان می‌توانند هر نسخه از لیف که می‌خواهند را سفارش دهند و هر پنج مدل قابل سفارش نسخه‌های پلاس هستند. این مدل‌ها دارای موتور برقی با توان ۱۶۰ کیلووات و یک بسته باتری بزرگتر ۶۲ کیلووات ساعت هستند، در نتیجه این مدل می‌تواند با هر بار شارژ مسافت ۳۶۴ کیلومتری را طی کند. قیمت نیسان لیف پلاس از ۳۸،۲۷۰ دلار شروع می‌شود، بنابراین اجاره آن برای دو سال با فقط ۹۹ سنت معامله بسیار خوبی است.

نیسان تایتان

البته، مشتریان باید یک تایتان یا تایتان XD را خریداری کنند که ارزان‌ترین آن‌ها تایتان SD مدل ۲۰۲۱ با قیمت ۴۹،۴۰۰ دلار است. با این حال، قیمت این مدل در نمایندگی ۴۲،۲۴۲ دلار است و اعتبار مالیاتی لیف باعث می‌شود تا بتوانید با پرداخت ۳۴،۷۴۲ دلار و ۹۹ سنت دو خودرو داشته باشید.

این پیشنهاد به طور عجیبی در وب سایت و صفحه فیسبوک این نمایندگی دیده نمی‌شود، اما اولین بار توسط دن کارنی اعلام شد که این تبلیغ را نشانه بیچارگی نیسان خطاب کرده بود.

اگرچه فروش تایتان در سال‌های گذشته افت داشته ‌است، اما فروش این پیکاپ خیلی بیشتر از لیف بوده است. در سال گذشته ۹،۵۵۹ تایتان در ایالات‌متحده فروخته شدند و این مدل قبل از شیوع بیماری همه‌گیر، فروش ۱۲،۳۶۵ را در سال ۲۰۱۹ ثبت کرده بود.

نظرات
 
 
 
سالار 1400/3/9
بعد تمام دنیا با چشمای گرد شده ناظر خرید خودرو تحمیلی بدون گارانتی و پشتیبانی واقعی با چنگ و دندون و پارتی برای تابوت شدن تو کشور ما هستند .
Mohammad 1400/3/10
فاصله ما با اونها بیش از دو جهان است. طوری که اونها جهان اول باشند و ما جهان سوم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران