وانت زامیاد بی کیفیت ترین خودروی تولید داخل در فروردین ماه 1400 + جدول

در ارزیابی اخیر انجام شده بر روی کیفیت خودروهای تولید داخل در فروردین ماه سال جدید، باکیفیت ترین و کم کیفیت ترین خودروهای تولید داخل مشخص شدند و در این ارزیابی تنها یک خودرو و آن هم دنا پلاس توربوشارژر اتوپاتیک ایران خودرو موفق به دریافت 5 ستاره کیفی و همچنین تنها 5 خودروی سواری موفق به دریافت 4 ستاره کیفی شده اند که در ادامه نگاهی به نتایج کامل این لیست خواهیم انداخت.

براساس آخرین گزارش ارزیابی کیفی خودروهای تولید داخل که توسط اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه شده است، در گروه خودروهای سبک و در بخش وانت و لیست قیمتی 2 می توان گفت که خودروی سایپا 151 شرکت بن رو و همچنین خودروی وانت کارا تک کابین و دوکابین 2000 شرکت بهمن موتور موفق به دریافت 3 ستاره کیفی شده اند. در همین گروه قیمتی نیز خودروی وانت نیسان دوگانه سوز و بنزینی آپشنال موفق به دریافت تنها 1 ستاره کیفی شدند.

باتوجه به جدول زیر، در بخش خودروهای سواری تنها خودروی دنا پلاس توربوشارژر اتوماتیک شرکت ایران خودرو موفق به دریافت 5 ستاره کیفی شده است و بعد از آن می توان به محصولاتی همچون هایما S7 اتوماتیک، خودروی SWM G01 F سیف خودرو، دنا پلاس، پژو 207 و خودروی سایپا کوییک اشاره کرد که موفق به دریافت 4 ستاره کیفی از سوی اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت شده اند.

گزارش کیفی فروردین ماه 1400 خودروهای داخلی

برچسب ها:
نظرات
 
 
 
حامد قریشی 1400/3/8
بعد این آشغال ۲۵۰ میلیون پولشه , پول با ارزش مملکت !!!
Moein 1400/3/8
لعنت به اونايي که هنوز این ارابه مرگ رو بعد نیم قرن با قيمت کذایی و غیر جایگزین تولید میکنن
محمود 1400/3/9
الان که چند سالیه بازار پیک آپها در ایران داغ شده ، انواع گارد و وسایل جانبی هم که براشون اومده تو بازار ، دیگه وقتشه این نیسان رو از رده خارج کنن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران